Polska gorsza od Argentyny! W ćwierćfinale MŚ zagramy z Hiszpanią

polska gorsza od argentyny

Polska gorsza od Argentyny! Biało-czerwoni w niedzielnym starci byli zdecydowanie słabsi od swoich rywali, ale nawet to nie pozbawiło ich awansu do najlepszej ósemki turnieju. Tam czeka już na nas Hiszpania, która dość niespodziewanie rozprawiła się z Serbią. 

Polska gorsza od Argentyny, ale ćwierćfinał niezagrożony

Polacy do spotkania z Argentyną podchodzili bez większego ciężaru gatunkowego. Wszyscy wiedzieli bowiem, że zarówno jedni jak i drudzy, niezależnie od wyniku, zameldują się w ćwierćfinale. Mimo to rywale biało-czerwonych okazali się zdecydowanie lepsi i potwierdzili, że nieprzypadkową są sklasyfikowani na 5. miejscu w światowym rankingu. Od początku grali szybciej, pewniej i czujnie w obronie. Polacy natomiast zdawali się być zdekoncentrowani, nie unikali łatwych strat i często pudłowali z niezłych pozycji. Momentami brakowało też szczęścia. Spotkanie miało tempo iście wakacyjne, a zawodnicy uważali też na to, aby nie odnieść kontuzji przed decydującymi meczami.

W ćwierćfinale zagramy z Hiszpanią

W drugim ważnym z naszej perspektywy dziś meczu, mierzyła się Hiszpania i Serbia. Wiadomo było, że zagramy z jedną z tychże ekip. W przypadku porażki biało-czerwonych, naszym rywalem miał być zwycięzca tegoż spotkania. Nim niespodziewanie okazała się Hiszpania i to własnie z nią powalczymy o półfinał Mistrzostw Świata. Faworytem – i to zdecydowanym – będą z pewnością Hiszpanie. Spotkanie to ma się odbyć w najbliższy wtorek o godzinie 15:00. 

Polska 65-91 Argentyna

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL PODCZAS MECZU FRANCJA – ALBANIA! POMYLILI HYMNY, ZAWODNICY ODMÓWILI GRY!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.