Polsat Sport – studio i jego nowa technologia – prezenterka przeniosła się na stadion

Tego jeszcze nie było! Nowa technologia w studio Polsat Sport robi wrażenie, gdyż zmienia sposób przeprowadzania wywiadów i przenosi nas w zupełnie inny wymiar. Przedstawiono to podczas rozmowy, którą przeprowadziła dziennikarka sportowa – Paulina Chylewska. Jesteśmy pod wrażeniem! 

Polsat Sport nowa technologia

Rozwój technologii niesie za sobą zmiany, które z pewnością wywołują zaskoczenie podczas pierwszego zetknięcia. I tak też było w przypadku dość ciekawego punktu podczas niedawnego wywiadu w studio Polsatu Sport. Przeprowadzała go dziennikarka sportowa – Paulina Chylewska, która nagle przeniosła się na murawę stadionu Allianz Arena. Mecz natomiast rozgrywał się pomiędzy Bayernem Monachium a Crveną Zvezda Belgrad.

Oczywiście nowa technologia sprawia wrażenie, że osoba przenosi się w miejsca, które mogą być oddalone setki kilometrów od punktu wyjściowego. I szczerze – dokładnie tak to wygląda! Dziennikarka zrobiła jeden krok i znalazła się obok Romana Kołtonia. Wizualizacja ta robi wrażenie i z pewnością będzie jednym z najciekawszych punktów programu. Wideo poniżej.

Polsat Sport wirtualne wywiady

Wcześniej mogliście już zobaczyć podobne wywiady w studio, chociażby po meczu Polska – Serbia, kiedy jeden z dziennikarzy rozmawiał z Dawidem Konarskim. Sportowiec znajdował się wtedy w Krakowie, jednak po chwili „był” już w studio w Warszawie. Wizualizacja sprawiła, iż widzowie mogli pomyśleć, że te dwie osoby znajdują się w tym samym miejscu. O takim rozwiązaniu wypowiedział się Dyrektor ds. Sportu i Telewizji Polsat, Marian Kmita.

Najnowocześniejsze i największe studio sportowe w Polsce, które posiada Telewizja Polsat od samego początku przeniosło sport na wyższy poziom. Dzięki temu widzowie mają dostęp do najlepszych transmisji i materiałów około meczowych, gdzie zastosowanie nowych technologii, m.in. wirtualnych wywiadów daje naszej redakcji sportowej nieskończone możliwości przedstawienia widzom jeszcze więcej interesujących informacji o wybranych dyscyplinach sportowych, które można śledzić na sportowych antenach Polsatu

Czekamy na kolejne rozmowy!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.