Piorun uderzył w boisko! Dramatyczne nagranie, są poszkodowani

piorun uderzył w boisko

Piorun uderzył w boisko! Do niezwykle niebezpiecznej sytuacji doszło na Jamajce w meczu tamtejszej ligi uniwersyteckiej. Uderzenie trafiło w okolice jednej z bramek, a na murawę momentalnie padło czterech zawodników. Dwóch z nich trafiło do szpitala, jednakże w sieci pojawiają się jedynie szczątkowe informacje dotyczące stanu ich zdrowia. Ukazało się natomiast nagranie z samego zajścia – można je zobaczyć poniżej.

Piorun uderzył w boisko! Dramatyczne nagranie, są poszkodowani

Bardzo groźne zdarzenie miało miejsce podczas meczu jamajskiej ligi uniwersyteckiej w piłce nożnej. Mianowicie, w boisko na którym odbywało się spotkanie, uderzył piorun. O niezwykle niebezpiecznych konsekwencjach burz w ostatnim czasie w Polsce mówiono bardzo wiele. Wszystko przez dramat, jaki rozegrał się w Tatrach. W wyniku właśnie uderzenia pioruna, śmierć poniosły tam 4 osoby w tym dwoje dzieci. Więcej szczęścia mieli piłkarze jamajskich zespołów. Do zdarzenia doszło w samej końcówce spotkania – mianowicie w 84. minucie. Najbardziej poszkodowani byli dwaj zawodnicy, który znajdowali się najbliżej pola rażenia. Poniżej nagranie:

Dwóch zawodników przewieziono do szpitala

Po uderzeniu pioruna, czterech zawodników padło na murawę. Najpoważniej ucierpiało jednakże dwóch – Terrence Francis i Dwayne Allen z Jamaica College. Co więcej, jeden z nich stracił przytomność. Odwieziono ich do szpitala. Miejscowe media podają jak dotąd szczątkowe informacje na temat ich zdrowia. Wiadomo jedynie tyle, że początkowo skarżyli się na bóle oczu. W dodatku jeden z zawodników narzekał na bóle w klatce piersiowej. Przeprowadzone badanie EKG miało wykazać pewne nieprawidłowości.

Spotkanie między Wolmer’s Boys School a Jamaica College nie zostało ukończone.

ZOBACZ TAKŻE: EKSPLOZJA W ROSYJSKIM LABORATORIUM ZE ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNYMI WIRUSAMI! EBOLA, HIV, OSPA PRAWDZIWA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.