Pijani piłkarze znanego klubu spowodowali wypadek! Kontuzja kapitana, nie zagra do końca sezonu

pijani piłkarze

Dzieje się w Anglii – pijani piłkarze Derby County, wracając z imprezy integracyjnej drużyny, mieli wypadek samochodowy. W zdarzeniu brał udział między innymi kapitan zespołu, Richard Keogh, który wobec odniesionej w tymże incydencie poważnej kontuzji kolana, nie zagra już do końca tego sezonu. Klub zamierza wyciągnąć wobec nieodpowiedzialnych zawodników konsekwencje. Czekają ich także inne problemy – w połowie października mają stanąć przed sądem.

Pijani piłkarze Derby County spowodowali wypadek! Kapitan zespołu poważnie kontuzjowany, sezon na pewno ma już z głowy

To dopiero nazywa się zabawa! Piłkarze angielskiego Derby County (w którym występuje bardzo dobrze zapowiadający się polski zawodnik, Krystian Bielik), urządzili imprezę integracyjną. Zabawa się przeciągnęła, pojawiło się na niej także sporo alkoholu. Gdy spotkanie dobiegło końca, niektórzy z członków zespołu pijani wsiedli za kierownicę. Skończyło się to potężną kraksą – na szczęście obyło się bez ofiar. W wyniku zderzenia poważnej kontuzji doznał jednak kapitan Derby, Richard Keogh. Irlandczyk nie zagra już do końca sezonu. Władze klubowe są wściekłe i zapowiadają poważne konsekwencje wobec swoich nieodpowiedzialnych podopiecznych.

ZOBACZ TAKŻE: KIBIC W ANGLII UDERZYŁ W GŁOWĘ POLICYJNEGO KONIA! NAGRANIE BULWERSUJE WIELE ŚRODOWISK

Dwóch czołowych piłkarzy oskarżonych o jazdę pod wpływem alkoholu

Jak donosi portal dailymail.co.uk, dwóch czołowych piłkarzy Derby oskarżono o jazdę pod wpływem alkoholu. Są to z pewnością znani piłkarskim fanom 25-letni Tom Lawrence a także 23-letni Mason Bennett. Choć żaden z nich nie doznał poważnych obrażeń, Lawrence został profilaktycznie przewieziony do szpitala. Jego pojazd miał uderzyć w słup latarni. Pojazdy jakimi poruszali się piłkarze to Range Rover Sport i Mercedes GLC. Rozprawa na której piłkarze będą sądzeni, odbędzie się dokładnie 15 października tego roku.

pijani piłkarze

W oficjalnym oświadczeniu klubu które dotyczy całego zajścia, można odczytać, że wobec piłkarzy biorących udział w libacji, zarząd wyciągnie poważne konsekwencje. Tym samym drużyna zapewnia, że poszkodowanym mimo to pomoże wrócić do zdrowia. Całe zajście jest jednakże sprzeczne z polityką Derby, złamano wewnętrznie panujące zasady. Na koniec padają podziękowania w stronę służb ratunkowych, które na miejscu pojawiły się błyskawicznie i bardzo sprawnie działały.

źródło zdjęć: dailymail.co.uk

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.