Ile zarabia Lewandowski? Kwota zwala z nóg!

 

Ostatnio dziennikarze „Super Expressu” postanowili opublikować zestawienie najlepiej zarabiających osób w Polsce. Chodzi tutaj oczywiście o tych najbardziej znanych.

Ile zarabia Lewandowski?

W gronie bogaczy nie mogło oczywiście zabraknąć Robert Lewandowskiego, który ze swoich umiejętności piłkarskich znany jest na całym świecie.

Trzeba podkreślić, że piłkarz reprezentacji Polski oraz Bayernu Monachium zarabia nie tylko na boisku piłkarskim, ale także na reklamach. Lewandowski w każdej chwili może liczyć na kontrakty reklamowe z najlepszymi znanymi markami.

View this post on Instagram

If you want to succeed🥇, you have to work regularly and you must work hard💪. In sport, the foundation is training🏃‍♂️🏋️‍♂️ – that is how you become better and better. From now on I will accompany you on your way to the top🏔️. @rl9pro is my new project that starts with a series of functional sports drink in co-operation with @oshee_world . This is just a beginning. Now available at @zabkapolska . Check it out ➡️ link in bio #RL9 #RL9Pro #rl9probyoshee #MyTrainingsSecret #Motivation #Sport ———————————————————————————–Jeśli chcesz osiągnąć sukces🥇, musisz regularnie i ciężko na niego pracować💪. W sporcie fundamentem jest trening🏃‍♂️🏋️‍♂️ – to dzięki niemu stajesz się coraz lepszy. Od teraz towarzyszyć ci będę w twojej własnej drodze na szczyt🏔️. @rl9pro to mój nowy projekt, którego otwarciem jest autorska seria sportowych napojów funkcjonalnych stworzonych we współpracy z @oshee_world. Produktu są dostępne w @zabkapolska . Sprawdź sam, link w bio➡️. #RL9 #RL9Pro #rl9probyoshee #MyTrainingsSecret #Motivation #Sport

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Dziennikarze wyliczyli, że Robert Lewandowski zarabia miesięcznie około 5,6 miliona złotych. To daje ogromną sumę w skali roku, bo aż niespełna 70 milionów.

W zestawieniu dziennikarzy „Super Expressu” pokazano, ile czasu potrzebują najbardziej znane osoby w Polsce, aby zarobić 500 złotych. I to właśnie pod tym względem najlepiej wypada Robert Lewandowski.

Dziennikarze obliczyli, że Robert Lewandowski potrzebuje zaledwie 50 sekund, aby zarobić wyżej wymienioną kwotę.

Robi wrażenie prawda?

View this post on Instagram

My love ❤️ @annalewandowskahpba

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on