Artur Szpilka wraca na ring! Powalczy w Sosnowcu

artur szpilka

Artur Szpilka wraca na ring! Znany polski pięściarz powalczy 26 października na gali bokserskiej w Sosnowcu. Jego przeciwnikiem będzie Włoch Fabio Tuiach. Popularny Szpila wierzy w to, że uda mu się odwrócić niesprzyjającą kartę i odniesie zwycięstwo. Na gali w Sosnowcu odbędzie się także kilka innych walk.

Artur Szpilka wraca na ring! Tym razem powalczy w Sosnowcu

Artur Szpilka po raz kolejny spróbuje swoich sił na zawodowym ringu. Znany bokser z Wieliczki w ostatniej walce okazał się być gorszy od Derecka Chisory. Brytyjczyk pokonał Polaka przez nokaut już w drugiej rundzie. Popularny Szpila jest zdeterminowany aby powrócić na zwycięską ścieżkę. Tym razem jego rywalem będzie Włoch Fabio Tuiach. Co ciekawe, Tuiach w swoim ostatnim występie także przegrał w drugiej rundzie. To starcie zapowiada się niezwykle wyrównanie i będzie główną atrakcję karty walk przygotowanej na dzień 26 października.

ZOBACZ TAKŻE: O KROK OD TRAGEDII! TIR WPADŁ W POŚLIZG, OMAL NIE STARANOWAŁ STRAŻAKÓW – NAGRANIE!

„Ja dalej walczę o siebie i zwyciężę”

Przed walką z Włochem, Artur Szpilka jest pewny swego. W swoich mediach społecznościowych zapowiada zwycięstwo w nadchodzącej walce. Przyznaje także, że jego największą motywacją jest to, że znalazł się w miejscu które było jego celem.

Poza walką popularnego Szpili, na gali w Sosnowcu powalczą jeszcze między innymi Paweł Stępień i Marek Matyja, a także choćby Fiodor Czerkaszyn i Guido Nicolas Pitto.

źródło zdjęcia: ringpolska.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.