ZnanyLekarz przejmuje TuoTempo – polepszenie obsługi placówek medycznych

DocPlanner to usługa oferująca szybkie i sprawne zaplanowanie wizyt lekarskich. Dzięki niej, możemy umówić się do wybranych specjalistów, wybierając dostępne terminy. Aby usprawnić pracę większych placówek medycznych, ZnanyLekarz przejmuje TuoTempo, włoskiego producenta oprogramowań dla szpitali. 

ZnanyLekarz przejmuje TuoTempo – kto na tym zyska?

DocPlanner to platforma, dzięki której możemy sprawnie zaplanować swoje wizyty lekarskie. Należy do niej ZnanyLekarz, który polepszył sytuację umawiania się do ulubionego specjalisty. Wystarczy się zalogować, odnaleźć szukaną osobę i wybrać dogodny dla siebie termin. Można to zrobić w domu lub w drodze do pracy, używając smartfona.

Jak podaje Business Insider Polska, do tej pory grupa DocPlanner zajmowała się na rozwiązaniach dla mniejszych placówek lub lekarzy indywidualnych. Jednak aktualnie chcą się również skupić na rozszerzeniu oferty, rozpoczynając współpracę z większymi kontrahentami. Skupiając się głównie na wspieraniu rozwoju projektów czy polepszeniu jakości w obsłudze klienta. W związku z tym przejmują włoskiego producenta oprogramowań dla szpitali – TuoTempo.

Włoska firma zapewnia wielofunkcyjny CRM (Customer Relationship Management), który oparty jest na trzech filarach: po pierwsze, portal dla pacjenta. Po drugie, interaktywna komunikacja i zaangażowanie oraz analiza zachowań. 

ZOBACZ TAKŻE: NOWY BANK W POLSCE – AION

Dzięki temu może to usprawnić pracę wielu placówek, dzięki integrowaniu się z poszczególnymi oprogramowaniami. Pacjenci będą mogli sprawdzać dzięki aplikacji historię wizyt, swoje wyniki badań czy płatności online lub rezerwacje. Dodatkowo, dzięki TuoTempo zmniejszą się koszty zarządzania, co może wpłynąć na zwiększenie satysfakcji pacjentów. Będą wysyłane przypomnienia, a dostęp do kampanii informacyjnych będzie łatwiejszy. Jest nawet mowa o konsultacjach wideo, co może zainteresować niejedną osobę.

Piotr Radecki, dyrektor zarządzający w ZnanyLekarz, poinformował, że to kluczowa sprawa, będąca jednocześnie dużym wyzwaniem. Połączenie sił ma przede wszystkim wspierać służbę zdrowia.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.