Wzruszające wideo – tak dzieci witają ojców wracających z wojny!

Wzruszające wideo – tak dzieci witają swoich ojców, którzy własnie wracają z misji wojskowych! Choć dzień ojca już za nami, w sieci bardzo popularne jest nagranie, pokazuje niekłamaną miłość dzieci do swoich tatusiów. Co jednak ciekawe – na nagraniu można dostrzec także mamy, które wracają z wojska! Ich widok także wprawia w euforię pociechy. Musisz to zobaczyć – spróbuj nie uronić łzy!

Dzieci witają rodziców, którzy wracają z misji wojskowych

Nagranie nieprzypadkowo pojawiło się w sieci w okolicach dnia ojca. Mimo wszystko, widać na nim także kobiety, które z wojska wracają do swoich pociech. Nic nie pokazuje miłości do rodziców bardziej, niż właśnie takie momenty. Choć w domu nie zawsze bywa beztrosko, dłuższa rozłąka z jednym z rodziców często odbija na dziecku ogromne piętno. Widać to w momencie, gdy rodziciele wracają, po dłuższej nieobecności.

Reakcje dzieci bywają fantastyczne – niezależnie od wieku, w jakim się znajdują. Krzyk, łzy, skakanie z radości, niedowierzanie czy w końcu najczulsze wtulenie się na świecie. Ten widok chwyta za serce.

Pomysłowość rodziców

Co by jednak nie mówić – ojcowie i matki wracające z misji wojskowych, potrafią jeszcze bardziej spotęgować wrażenia swoich dzieci. Często w domu lub w szkole pojawiają się bez zapowiedzi. W dodatku, potrafią być przebrani – niezwykle trudno rozpoznać ich na pierwszy rzut oka, a nagłe ukazanie się ukochanej, wytęsknionej twarzy, powoduje niemały szok ich potomków.

Tym właśnie sposobem na nagraniu widzimy ojca przebranego za paczkę kurierską pod domem, czy choćby matkę w wielkim stroju pluszaka, która swojego syna odwiedziła w szkole. Reakcje niemal zawsze są takie same – wielka radość, niedowierzanie.

Wzruszające wideo – zobacz nagranie!

Poniżej można zobaczyć kapitalne nagranie. Jest to zbitka kilku podobnych sytuacji, które naprawdę potrafią chwycić za serce. Nie zaczynaj oglądania bez przygotowanych chusteczek!

Należy jednak przyznać, że moment widoku po dłuższym rozstaniu, bywa momentami także bardzo poruszający właśnie dla samych rodziców. Wszystko można zobaczyć tutaj:

Tiny heroes welcome their military parents home

These military moms and dads dedicated their lives to serving our country, and they dedicated their hearts to the kids who look up to them.

Opublikowany przez 13News Now – WVEC Poniedziałek, 27 maja 2019

 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.