Wytatuował całe ciało, a teraz usunął sobie przyrodzenie!

 

Ten mężczyzna wytatuował całe ciało! Aż w 99 procentach jego ciało pokrywają tatuaże. O Adamie Curlykale zrobiło się głośno, kiedy pojawił się w programie Dzień Dobry TVN. To właśnie wtedy podczas rozmowy 34-letni mężczyzna przyznał, że planuje usunąć narządy płciowe.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gabriel Black (@gabriel_black_official)

 

Wytatuował całe ciało!

„Nie każdy jest przypisany do określonej płci. Są osoby binarne i niebinarne. Ja zaliczam się do tych drugich. U mnie kwestia płci i seksualności to kwestia sporna i niezrozumiała. To nie są klarowne przesłanki, że skoro urodziłem się w ciele mężczyzny, to nim jestem. Nawet mimo tego, że wskazuje na to moja fizyczność. Należę do osób fachowo zwanych nullo”.

Adam poddał się zabiegowi usunięcia genitaliów w lipcu zeszłego roku. Zabieg został wykonany w klinice w Meksyku. Już po miesiącu od operacji pojawiły się komplikacje. W jego ciele rozwinęła się bardzo groźna infekcja więc Adam prosił o pomoc i zbiórkę na leczenie. W końcu udało mu się wrócić do pełni zdrowia.

Od operacji minął rok więc Adam postanowił się podzielić z internautami efektami tego zabiegu.

Bardziej odważnych zdjęć gdzie wszystko widać (a właściwie to nic już nie widać) nie chcieliśmy tu publikować, ale możecie zobaczyć je na jego oficjalnym koncie na Instagramie.