Udawał pilota i latał za darmo. Szalony pomysł sprawdzał się do czasu

udawał pilota

Udawał pilota i latał za darmo! Szalony pomysł pewnego mężczyzny przez pewien czas miał rację bytu. Niestety dla niego, sielanka w pewnym momencie dobiegła końca. Wszystko przez to, że ktoś o trzeźwym umyśle w końcu zorientował się, że przebieraniec nie ma nic wspólnego z liniami lotniczymi, których mundur zakłada. 48-letni Rajan Mahbubani sprawił, że usłyszał o nim cały świat.

Udawał pilota i latał za darmo! Pomysł na przeżycie niezwykłej przygody się sprawdzał

Momentami najbardziej absurdalne i nieprawdopodobne historie, stają się rzeczywistością. Tak było między innymi w przypadku 48-letniego Rajana Mahbubani, który… przez pewien okres czasu podróżował za darmo liniami lotniczymi. Wszystko dzięki przebraniu pilota, którego zresztą udawał. Pasjonat lotnictwa znalazł jeden, niezwykle łatwy sposób, aby móc stać się – w swoim mniemaniu – częścią załogi różnych samolotów. Zaopatrzył się w odpowiednie mundury, a w Tajlandii nabył fałszywy identyfikator jednej z popularnej linii lotniczych. Przebrany za pilota oszust na pokłady maszyn dostawał się specjalnymi wejściami dla obsługi. Internauci są w szoku, jak łatwo można było sfingować całe przedsięwzięcie.

ZOBACZ TAKŻE: CZY OSŁOM GROZI WYGINIĘCIE? WIELE WSKAZUJE NA TO, ŻE GATUNEK TEN ZNAJDZIE SIĘ POD OCHRONĄ 

Sielanka wreszcie się skończyła – ktoś w końcu skontrolował fałszywego pilota

Koniec przygody z udawaniem pilota, dla 48-latka nastąpił na lotnisku w New Delhi. Wtedy to oszust po raz kolejny omijał procedury przeznaczone dla pasażerów, podając się za jednego z pilotów. Na jego nieszczęście, jeden z członków załogi w porę zorientował się, że rzekomy pilot jest mu zupełnie obcą osobą. 

Rajan przyznał się do winy, a także do tego, że podobnych podróży odbył już kilka. W trakcie całej maskarady był traktowany z przywilejami i podróżował za darmo w przeróżne zakątki świata. Okazuje się jednak, że – choć do pewnego czasu nic na to nie wskazywało – za wybryki przyjdzie mu słono zapłacić. Miejscowe służby zakładają, że krnąbrny samozwańczy pilot za kratkami spędzi nawet do roku więzienia.

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.