Twierdzi że jest uczulona na WiFi. Obawia się, że 5G może ją zabić

twierdzi że jest uczulona

Twierdzi że jest uczulona na sieć WiFi – teraz ze względu na planowane wprowadzenie 5G, obawia się o własne życie. 70-letnia Brytyjka, Rosi Gladwell twierdzi, że promieniowanie wytwarzane przez urządzenia elektryczne źle działa na jej samopoczucie. W obecności elektroniki jest osłabiona, odczuwa zadyszkę, a także mrowienie na twarzy. Śpi w specjalnym śpiworze ochronnym wykonanym z miedzi i srebra. Czy to już przesada?

Twierdzi że jest uczulona na WiFi. Boi się o własne życie ze względu wprowadzania sieci 5G

O protestach związanych z siecią 5G słyszy się czasami nawet w Polsce. Pewne środowiska są zdania, że fale mają bardzo zły wpływ na ludzki organizm. Inni decydują się na możliwe jak największe ograniczenie sieci i urządzeń elektrycznych w domach – co w tych czasach jest niezwykle trudne. Jeszcze o krok dalej poszła pewna Brytyjka. 70-latka pewnego razu, gdy przewlekle źle się czuła, postanowiła wyłączyć w domu większość urządzeń elektrycznych. Po tym – jak sama twierdzi – nagle poczuła się lepiej. Wcześniej skarżyła się na zadyszkę, ogólne złe samopoczucie, a także mrowienie choćby skóry twarzy. Objawy te miały ustać po wyłączeniu sprzętów.

ZOBACZ TAKŻE: POLACY Z BRĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW EUROPY W SIATKÓWCE!

Kobieta kupiła specjalny śpiwór ochronny

Jak podają zagraniczne media, Rosi Galdwell wydała blisko 400 funtów na specjalnie zaprojektowany śpiwór z miedzi i srebra. On właśnie ma chronić ją przed szkodliwym promieniowaniem. Nigdzie nie rusza się także bez podręcznego urządzenia radiacyjnego. W celu ochrony swojego zdrowia, 70-latka zamieszkała na wsi i unika wielkich skupisk miejskich.

W rozmowie z mediami Rosi przyznaje, że gdy udaje się do restauracji lub kawiarni – wybiera stolik na zewnątrz. Oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu, w których miejscach promieniowanie jest najmniejsze. Kobieta należy do koła, którego członkowie nazywają się osobami o wysokiej wiedzy na temat pola elektromagnetycznego. Najciekawsze jest jednak to, że ich wiedza ma opierać się na oglądanych tam filmach.

Rosi wskazuje, że wszystkie osoby cierpiące na ogólne złe samopoczucie, powinny zwrócić uwagę na ilość elektroniki wokół siebie. Według niej, pozbycie się promieniowania może okazać się kluczem do lepszego życia. Internauci jednakże nie do końca na poważnie biorą do siebie słowa tejże osoby.

źródło zdjęcia: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.