To już plaga? Kolejne nastolatki bezczeszczą nagrobki!

czy to plaga

Czy to już plaga? Sieć właśnie obiegły kolejne zdjęcia, na których inne nastolatki pozują do zdjęć na grobach zmarłych. Być może to jakaś nowa moda? Internauci po raz kolejny wkraczają do akcji – chcą zidentyfikować dziewczyny, pragną także, aby dosięgnęły je odpowiednie konsekwencje lekkomyślnego postępowania.

Czy to już plaga?

Czy to już plaga? A może nowa moda? W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia nastolatek, na których widać jak bezczeszczą groby zmarłych osób. Wzorem swoich poprzedniczek, nieletnie pozują, chodząc i kładąc się na pomnikach. Grozę i niesmak budzi szczególnie zdjęcie, na którym jedna z nastolatek wchodzi na wysoki krzyż. Próby zwrócenia na siebie, których dopuszcza się młodzież, są zatrważające. Pojawia się pytanie – do czego jeszcze w przyszłości będą w stanie posunąć się młode osoby, aby zyskać atencję i wątpliwy poklask?

W sieci po raz kolejny wybuchła burza – czy internauci zidentyfikują osoby ze zdjęć?

Jak widać, wakacyjna nuda popycha młodzież do bardzo niecodziennych rozrywek. Jedną z nich okazuje się być bowiem spędzanie czasu na cmentarzu, zakłócając przy tym panujący tam spokój. Do tego dochodzi bezczeszczenie pomników. 

plaga

Najnowsze zdjęcia nastolatek pozujących na grobach, opublikowane zostały w serwisie wykop.pl. Tamtejsza społeczność chce dołożyć wszelkich starań, aby czyny młodocianych nie uszły im na sucho. Poprzednia akcja przyniosła skutek – jak będzie tym razem?

to plaga

źródło zdjęć: wykop

ZOBACZ TAKŻE: ZABLOKOWALI DROGĘ EKSPRESOWĄ! 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.