Targi ślubne w październiku – kiedy i gdzie się odbędą?

Ślub i wszystko co związane ze ślubem czy weselem zaprząta umysły przyszłych małżeństw na długo przed ceremonią. Każdy ma inną wizję ślubu i wesela, szuka innych, oryginalnych rozwiązań i chce żeby jego dzień był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Pomocą w organizacji mogą być targi ślubne. Sprawdź gdzie i kiedy odbędą się najbliższe targi.

 

Czym są targi ślubne?

Targi ślubne to okazja do porównania ofert wielu firm z różnych branż związanych ze ślubem. W czasie targów możesz nie tylko poznać stoiska z ofertami różnych firm. To także liczne pokazy sukni ślubnych, pokazy bielizny ślubnej, pierwszego tańca czy pokazy barmańskie. Oprócz tego to możliwość spotkania z makijażystkami czy florystami. Targi są także okazją do negocjowania cen.

Targi ślubne w październiku
13.10.2019 – Łódź
Hala EXPO 10:00-17:00

Targi ślubne w Łodzi odbywają się od 14 lat. Obecnie siedzibą targów jest Hala EXPO – najlepsza i najnowocześniejsza hala do targów. Pod jednym dachem znajdziesz tam kolekcje sukien ślubnych, dekoracje, cukiernie i lokale weselne oraz firmy pomagające w organizacji ślubu i wesela. Warto przyjść choćby dla niespodzianki na pierwszych 30 par. Oprócz tego możesz obejrzeć pokazy mody damskiej i męskiej, pierwszego tańca lub ekskluzywnych samochodów, którymi możesz pojechać do ślubu.

20.10.2019 – Kraków
TAURON Arena Kraków 10:00-17:00

XVI już edycja targów to jedyne wydarzenie w Polsce połączone z Ogólnopolskim Festiwalem Mody Ślubnej. Spotkasz tu wystawców z takich branż jak: wedding planerzy, obrączki i biżuteria, foto-video, foto budki, kwiaty i dekoracje, domy weselne, moda ślubna, podróże poślubne, samochód do ślubu. Tutaj niespodziankę otrzyma 50 pierwszych par. Oprócz tego zaplanowano także warsztaty kreatywne dla narzeczonych.

27.10.2019 – Wrocław
Hala Orbita 10:00-17:00

Targi ślubne we Wrocławiu to mnóstwo inspiracji i pomysłów na wyjątkowy ślub i wesele. Znajdziesz tu ofertę zespołów muzycznych, domów weselnych, kwiaciarni, cukierni, salonów mody i urody. Jak zwykle nie zabraknie firm jubilerskich z bogatą ofertą obrączek. Będziesz mógł posłuchać zespołów muzycznych na żywo, posłuchać prelekcji dla narzeczonych i poznać efektowne show sceniczne.

Podsumowując, targi ślubne to przestrzeń spotkania z firmami, które mogą pomóc w zorganizowaniu wymarzonego wesela. To czas na rozmowę, wymianę doświadczeń, a nawet podpisanie umów wstępnych. Wszystko to odbywa się w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Marta D

Absolwentka dziennikarstwa, kulturoznawstwa i fotografii – radiowiec z zawodu, kulturalny człowiek z wykształcenia, fotograf z pasji. Humanistka i umysł ścisły w jednym. Nie lubi zamykać się w ramach szablonowości. Uwielbia wyzwania, nowe miejsca i ciekawych ludzi.