Takie prezenty daje się na chrzciny – szokujące nagranie!

chrzciny jakich nie widziałeś

Takie prezenty daje się na chrzciny! Dziś przypominamy szokujące nagranie, które sieć obiegło jakiś czas temu. Widać na nim to, jak obchodzone są chrzciny w innych krajach. Choć moda coraz to droższych prezentów dla dzieci na wszystkie możliwe okazje, wchodzi także coraz śmielej do Polski, wideo które można zobaczyć poniżej wciąż szokuje. Wszystko sprawia, że zacierają się rzeczywiste powody organizacji przyjęcia, a wszystko ukierunkowuje się właśnie na otrzymywane prezenty.

Takie prezenty daje się na chrzciny!! Szokujące nagranie z innego kraju

Tysiące euro, niezwykle drogie prezenty, kosztowności, złota biżuteria, sprzęty elektroniczne dla… malutkiego dziecka, które dopiero co zostało ochrzczone! O co tak naprawdę chodzi w rodzinnych uroczystościach organizowanych dla najmłodszych? Przypominamy nagranie, które – choć mentalność ludzi zmienia się błyskawicznie – szokuje do dziś. Widać na nim chrzciny odbywające się poza granicami Polski, jednakże podobne sceny w naszym kraju już raczej nikogo nie powinny zdziwić. Co więcej – spiralę robienia coraz to droższych i bardziej efektownych prezentów, nakręcają sami goście. To oni często prześcigają się w pomysłach na obdarowanie maluchów.

Internauci są podzieleni – jedni krytykują, drudzy nie widzą w tym nic dziwnego

Sytuacja którą widać na filmie budzi skrajne emocje. Mianowicie – jedni nie widzą w tym nic dziwnego, inni natomiast postępowanie takie ganią. Choć dziecko jest jeszcze nieświadome, zdaniem wielu to pierwszy krok, aby sprawić, żeby maluch stał się materialistą. Kolejne efekty takich działań widoczne są choćby podczas obchodów pierwszej komunii.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.