Tak wygląda plaża w Mielnie po sezonie! Totalny syf [WIDEO]

plaża w mielnie

Tak wygląda plaża w Mielnie po sezonie wakacyjnym! Choć wszyscy znają charakterystykę tego niewielkiego, polskiego nadmorskiego miasteczka, widok taki jak ten na nagraniu – po prostu szokuje. Przy ciągłym uświadamianiu turystów i pozornym dbaniu o porządek, patrząc na stan plaży w Mielnie robi się po prostu przykro. Zobaczcie materiał wideo poniżej.

Tak wygląda plaża w Mielnie po sezonie!

Sezon wakacyjny nad polskim morzem zakończony na dobre. Choć pogoda we wrześniu być może pozwoli tam jeszcze na owocny wypoczynek, to turystów będzie zdecydowanie mniej. Teraz też będzie można przyjrzeć się dokładniej krajobrazowi, jaki zostawili po sobie odwiedzający polskie wybrzeże. Niestety, wiadomości nie są dobre. W niektórych miejscach – tak jak choćby na Mielnie, którego plaża właśnie została nagrana – krajobraz jest iście wojenny. Na piasku roi się od śmieci. Część z nich wyrzucana jest na ląd przed wodę. Internauci są oburzeni, a wielu z nich pisze, że nigdy nie wybrałaby już Mielna jako miejsca docelowego wypoczynku. Nagranie można zobaczyć poniżej:

Internauci oburzeni, nie wszystkie polskie plaże tak wyglądają – przypadek?

Internauci przecierają oczy ze zdumienia, widząc fatalny stan plaży w Mielnie. Wielu z nich jednakże bardzo się nie dziwi. A to dlatego, że – jak sami piszą – każdy wie, kto w dużej mierze odwiedza tą miejscowość. Słynąca z klubów i nieustannego nalotu młodych, lubiących się bawić osób, jest przez nie sukcesywnie zanieczyszczana. 

Pojawiają się też komentarze, że nie wszystkie polskie plaże są po wakacjach w tak złym stanie. To także o czymś świadczy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: PROTEST W INDIACH PRZESZEDŁ NA WYŻSZY POZIOM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.