Protest w sprawie stanu dróg? W Indiach weszli na wyższy poziom [WIDEO]

protest w sprawie stanu

Protest w sprawie stanu dróg? W Indiach weszli na wyższy poziom – dosłownie i w przenośni. Mało tego, można powiedzieć, że poziom ukazania niezadowolenia z infrastruktury był… kosmiczny. Dlaczego? To po prostu trzeba zobaczyć! Nagranie w sieci zatacza coraz szersze kręgi, licznik wyświetleń nieustannie się nabija. Pojawia się zatem szansa, że będąca w opłakanym stanie droga, w końcu doczeka się remontu.

Protest w sprawie stanu dróg? W Indiach weszli na wyższy poziom – i to dosłownie!

Pamiętacie czasy, gdy stan dróg w Polce wołał o pomstę do nieba? Najczarniejsze lata w tej kwestii już dawno za nami, a przez nasz kraj zaczyna się podróżować coraz przyjemniej. Przynajmniej, jeśli chodzi właśnie o infrastrukturę drogową (a to dlatego, że teraz, gdy drogi są już znośne – dają się we znaki nierozważni i często agresywni kierowcy). Jak się jednak okazuje, problem złego stanu nawierzchni w niektórych miejscach na świecie jest nadal obecny. Mieszkańcy czasami przez wiele lat domagają się renowacji zdezelowanych ulic. Tym razem jednak spróbowano innej metody – nagrano prześmiewczy film, który błyskawicznie zyskał na popularności w sieci. Można zobaczyć go poniżej:

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę

Pomysł który zaprezentowano w nagraniu powyżej, spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Miejscowe media donoszą, że w całą akcję zaangażowali się także okoliczni mieszkańcy. Pomagali przy realizacji krótkiego nagranie, kierowali też w tym czasie ruchem.

Osoba która zdecydowała się na produkcję nagrania, nie jest w Indiach anonimowa. Zagraniczne media donoszą, że często angażuje się ona w losy będącej w opłakanym stanie infrastruktury. Bodźcem do nagrania powyższego filmu miała być sytuacja, której producent filmu był świadkiem. Mianowicie, młoda dziewczyna uległa wypadkowi właśnie z powodu złego stanu nawierzchni. Skutkiem tego były poważne obrażenia ciała.

Droga obfituje w liczne, głębokie dziury przypominające wręcz kosmiczne kratery. Gdyby tego było mało, powyłamywane są tam studzienki kanalizacyjne, a na nawierzchnię wylewają się ścieki. Z Indii już teraz dochodzą głosy, że droga w końcu zostanie doprowadzona do porządku.

ZOBACZ TEŻ: CO ZA MECZ POLSKICH KOSZYKARZY! WYGRANA Z CHINAMI NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.