Tak wygląda kobieta z najszerszymi biodrami na świecie – jej figura robi wrażenie!

Kobieta z najszerszymi biodrami świata

Mieszkanka Los Angeles może pochwalić się niezwykle oryginalną budową ciała. Mikel Ruffinelli została okrzyknięta kobietą z najszerszymi biodrami na świecie, a tytuł ten potwierdza World Record Academy. Rekordzistka imponuje swoją nietuzinkową figurą, jednak jak sama przyznaje, życie codzienne z takimi wymiarami nie jest łatwe. 

Najszersze naturalne biodra na świecie

Mikel Ruffinelli mieszka na co dzień w Los Angeles. Zwraca uwagę swoją nietuzinkową figurą. Kobieta jest bowiem posiadaczką najszerszych bioder na świecie, które mierzą aż 2,5 metra. Jak przyznaje sama rekordzistka, życie z taką budową nie jest proste. Mikel ma problem ze zmieszczeniem się w futrynę drzwi, wchodzeniem do samochodu czy chodzeniem po schodach.

Mam w biodrach 2,5 metra. Z każdym dzieckiem moje biodra stawały się szersze. Największa zmiana zaszła po ciąży z synem. Przybyło mi wtedy 25 kg. […] Podchodzą do mnie obcy ludzie i pytają, jak się czegoś takiego dorobiłam. Moje wymiary utrudniają mi poruszanie się. Nie przejdę przez zwykłe drzwi – wyznała Mikel.

ZOBACZ TAKŻE: BYŁA PIĘKNA, A CHCIAŁA WYGLĄDAĆ JAK DEMON. SPEŁNIŁA SWOJE MARZENIE. [FOTO]

Ogromnym wsparciem dla Mikel jest jej mąż, który pomaga jej w codziennym życiu. Tworzą związek od 12 lat i wspólnie wychowują dzieci. Ponadto mężczyzna jest oczarowany i zachwycony figurą swojej wybranki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mikel Ruffinelli (@divaz_style)

Mikel musi stawiać czoła licznym wyzwiskom i zdumionym spojrzeniom przechodniów. Zdarza się, że ludzie próbują sfotografować kształty kobiety. Rekordzistka wielokrotnie spotkała się z obelgami dotyczącymi otyłości, złego odżywiania i braku dbałości o zdrowie. Warto jednak zaznaczyć, że biodra Mikel nie są efektem otyłości. Kobieta ma obrzęk lipidowy, a tłuszcz zbiera się jej właśnie w biodrach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mikel Ruffinelli (@divaz_style)

Mimo licznych przeciwności i utrudnieniach w życiu codziennym, Mikel nie załamuje się i z uśmiechem patrzy w przyszłość. Radość i siłę czerpie z wiary w Boga, a także od najbliższych, którzy są dla niej wielkim wsparciem

 

źródło: popularne.pl, instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.