Strzelanina w Kalifornii – wspólne oglądanie meczu skończyło się tragicznie

Strzelanina w Kalifornii – w mieście Fresno doszło do tragicznych wydarzeń. Jak informuje portal NBC News, trwają poszukiwania podejrzanych. Podczas, gdy pewne rodzina i znajomi oglądali wspólnie mecz, na podwórko zakradli się sprawcy zdarzenia. Jedna z nich weszła do domu i otworzyła ogień, raniąc aż 10 osób. Stan niektórych z nich jest krytyczny, natomiast 4 z nich niestety zmarły wskutek postrzałów. 

Strzelanina w Kalifornii – tragedia w mieście Fresno

W Stanach niestety często słyszy się o strzelaninach, podczas których giną niewinni ludzie. W mieście Fresno w Kalifornii doszło do kolejnego tego typu wydarzenia, gdyż w niedzielny wieczór (poniedziałek rano czasu polskiego) podejrzani ludzie otworzyli ogień. Wszystko działo się w jednym z domów, gdzie rodzina i znajomi wspólnie oglądali mecz.

Niestety 10 osób zostało postrzelonych, w tym 4 z nich zmarło. Sześć pozostałych jest rannych, niektóre w stanie krytycznym, inne natomiast uznane są za stabilne.

Funkcjonariusz Bill Dooley z lokalnej policji poinformował, że to była strzelanina masowa, co nie podlega wątpliwości. Dodał również, że nadal trwają poszukiwania sprawców.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: HOLANDIA ZAKAZAŁA HODOWLI MOPSÓW I BULDOGÓW FRANCUSKICH

Podejrzani zakradli się na podwórko, później weszli do domu i zaczęli strzelać. Nie znane są przyczyny zdarzenia, co kierowało tymi osobami. Więcej informacji będziemy aktualizować na bieżąco.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.