Słomiary przejęły Instagram – rzepiary mają konkurencję

Słomiary przejęły Instagram

Słomiary przejęły Instagram! Tym razem cała masa influencerek i aktywnych użytkowniczek aplikacji postawiły na sesje zdjęciowe na stogach siana. Co ciekawe, swoje fotografie oznaczają hashtagiem #wakacjenabali. Nowa generacja rzepiar po raz kolejny postanowiła nie szanować pracy rolników. 

Słomiary przejęły Instagram, czyli nowa generacja rzepiar

Słomiary pojawiają się w internecie tylko w określonej porze roku, a mianowicie tuż po żniwach. Można rzec, że to młodsze siostry rzepiar, które również uwielbiają pozować do zdjęć na polach. Warto zauważyć, że w tym roku jest ich wyjątkowo więcej. Pandemia koronawirusa sprawiła, że wyjazdy w dalekie części świata, tudzież Bali, nie są już takie proste i dostępne. Mimo wszystko, influencerki wciąż chcą zachwycać swoich obserwatorów kolejnymi pięknymi kadrami. Powstał więc hashtag #wakacjenabali, pod którym taguje się zdjęcia na stogach siana.

Na ten moment na Instagramie znajdziemy prawie 2,5 tys. fotografii pod tym hashtagiem. Nie trudno zauważyć, że instagramowe trendy szybko rosną w siłę. Zdjęć przybywa, tak samo jak i nerwów rolników. Promocja wsi i wiejskich uroków w ten sposób nie jest najlepszym pomysłem, a przynajmniej tak uważają właściciele pól.

Na sesje decydują się nie tylko influencerki, ale również pary młode i kobiety w ciąży, które wyjątkowe chwile w życiu postanawiają uwiecznić na… czyjejś własności. Mogłoby się wydawać, że wejście na stóg siana to żaden wandalizm. Szkoda tylko, że na polach widać coraz więcej zniszczonych stogów.

ZOBACZ TAKŻE: ŻNIWA MIĘDZY BLOKAMI – NIECODZIENNY WIDOK W LUBLINIE

Słomiary to konkurencja rzepiar, które zaledwie kilka miesięcy temu nękały rolników niszcząc i depcząc ich uprawy. Kwitnący na żółto rzepak stał się swego czasu „idealnym” tłem do zdjęć. Na polach pozowały także gwiazdy show-biznesu takie jak Katarzyna Cichopek, Anna Wendzikowska, Julia Wieniawa czy nawet sam… David Beckham. Zdecydowaną jednak większość w tym gronie stanowią panie.

Były rzepiary, teraz są słomiary. Warto zauważyć, że wielkimi krokami zbliża się sezon na dynie… Co będzie potem?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Krótka słoneczna historyjka o nim, który patrzy jej w oczy i całuje. I o niej, która się śmieje. Ale to jeden z tych śmiechów, które on chce słyszeć bez końca.☺️✨ __ Podpinając to zdjęcie również do #instawtorku powiem dwa słowa o miejscu, w którym robiliśmy te zdjęcia. Często wracając do domu wieczorem, patrzyłam jak pięknie zachodzi tam słońce. To bardzo niepozorne miejsce. Obok jest warsztat samochodowy, z drugiej strony ulica. A na środku stawik, pole i urocza ścieżka. Nigdzie dalej nie musieliśmy się ruszać. Przy zachodzącym słońcu było idealnie.🙈 Padły nawet słowa „Ale ładne te nasze Mazury”, więc dziś padną: Polska jest piękna!☺️ __ Pięknego dnia kochani!❤️ Słonecznych historyjek ciąg dalszy nastąpi.✨ . . . #siano #zboże #parazakochanych #zakochani #pocałunek #mazury #mazurycudnatury #mazurycudnatury🌾🐟🌲⛵️ #instawtorek #instawtorek_kfs #polskajestpiekna #pola #polandisbeautiful #couplephotography #couplephoto #couplephotoshoot #oniona #zachódsłońca #zachodslonca #niezleaparaty #kobiecafotoszkoła #kobiecafotoszkola #dziewczynykfs #karmelowyteam #zamknietewkadrze

Post udostępniony przez Patrycja Kierklo (@zamknietewkadrze)


źródło: instagram.com, swiatrolnika.info

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.