Skandal na skateparku. Pijana matka upadała z dzieckiem na rampach [WIDEO]

skandal na skateparku

Skandal na skateparku! W sieci zawrzało po nagraniu, które udostępniono między innymi w serwisie YouTube. Cała sytuacja miała miejsce w Jefriemowie – rosyjskim miasteczku na zachodzie tegoż kraju. 38-latka wraz ze swoją małą córeczką w wózku, udała się właśnie na jeden z tamtejszych skateparków. Pijana kobieta zachowywała się, jakby wózek z jej dzieckiem był deskorolką. Wjeżdżając na rampy, wielokrotnie się wywracała, a wraz z nią – maluch, który wypadał z wózka. Wszystkiemu przyglądali się świadkowie, jednak długo nie reagowali. Dopiero później sytuację udało się opanować. Jak się okazuje, będąca pod wpływem alkoholu matka jest doskonale znana miejscowej opiece społecznej… Poniżej prezentujemy bulwersujące nagranie.

Skandal w skateparku. Pijana matka upadała z dzieckiem na rampach. Świadkowie długo nie reagowali

Takiego skandalu nie było już dawno! Pijana matka z małym dzieckiem w wózku udała się na skatepark, wjeżdżała na rampy i wraz z maluchem – niebezpiecznie upadała. Bulwersujące zajście miało miejsce w rosyjskim miasteczku, a mianowicie w Jefriemowie. Popisy 38-latki oglądało wielu świadków, jednak nikt bardzo długo nie reagował na krzywdę, jaka działa się dziecku. Co więcej, ludzie zdali się na nagrywanie wyczynów 38-latki, jednak nikt nie śmiał zwrócić jej uwagi. Dopiero po pewnym czasie interwencję podjęła grupa dorosłych. Nie było to jednak łatwe – jak podaje portal popularne.pl, matka dziecka była niezwykle agresywna.

ZOBACZ TAKŻE: CZY GDY ODMÓWISZ SZCZEPIENIA, BĘDĄ MOGLI CIĘ ZWOLNIĆ Z PRACY? W SIECI PORUSZONO BARDZO INTERESUJĄCY TEMAT

To nie pierwszy tego typu wybryk 38-latki – kobieta jest dobrze znana miejscowym organizacjom społecznym, w przeszłości odebrano jej dwójkę dzieci

Jak się okazuje, całe zajście raczej nie było przypadkiem. Wszystko przez to, że jak się okazało – kobieta już niegdyś doskonale wdała się we znaki miejscowym pracownikom socjalnym. Portal popularne.pl donosi, że już w przeszłości odebrano jej dwójkę starszych dzieci.

Jak będzie tym razem? Całe zajście zdecydowanie kwalifikuje się do tego, aby podobnie postąpić także teraz. Już zapowiedziano, że rodzinę 38-latki czekają szczegółowe kontrole. Pytanie tylko – czy załączony materiał wideo nie jest wystarczającym dowodem w sprawie? Czy naprawdę musi dojść do tragedii, aby niczemu niewinne dziecko w końcu trafiło w dobre ręce?

Wideo można obejrzeć poniżej – jest jednak przeznaczone jedynie dla osób o mocnych nerwach:

źródło: YouTube, popularne.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.