Przewoziła narkotyki w kokardzie do włosów. Wpadła podczas kontroli drogowej

przewoziła narkotyki w kokardzie

Przewoziła narkotyki w kokardzie do włosów. Wpadła podczas kontroli drogowej. Internauci już teraz zadają sobie pytanie – czy właśnie poznaliśmy kandydata do nagrody Darwina? A może osoba ta wyznawała zasadę „najciemniej pod latarnią”? Kobieta, przy której znaleziono metaamfetaminę, będzie mieć teraz niemałe problemy.

Przewoziła narkotyki w kokardzie do włosów. Wpadła podczas rutynowej kontroli drogowej

O szczęściu nie może mówić pewna kobieta, która w Stanach Zjednoczonych zdecydowała się na bardzo pomysłowy przemyt narkotyków. Prawdopodobnie nikt nigdy nie zorientowałby się, co kobieta kryje w swoich włosach, gdyby nie przypadkowa kontrola drogowa. A to dlatego, że podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziła tablica rejestracyjna samochodu, którym poruszała się przemytniczka. Co ciekawe, nie od razu chciała się zatrzymać. Ustąpiła policji dopiero po przejechaniu pewnego odcinka drogi. Dopiero wtedy zaczęła się cała akcja.

ZOBACZ TAKŻE: POMYLIŁA DOMY – MYŚLAŁA ŻE JEST W SWOIM I ZASTRZELIŁA OBCEGO, NIEWINNEGO CZŁOWIEKA! JEST WYROK W JEJ SPRAWIE

Szereg nieprawidłowości podczas kontroli, kobietę czeka odsiadka

Kontrola wykazała, że kobieta nie ma zarówno ważnego prawa jazdy, jak i choćby ubezpieczenia. Dodatkowo była wyraźnie zestresowana. Choć początkowo mogło się zdawać, że właśnie przez braki w dokumentacji – prawda była zgoła inna. Funkcjonariusz nagle dostrzegł coś dziwnego we włosach zatrzymanej. Na pierwszy rzut oka wyglądało to na kokardę, jednakże jego doświadczenie nie pozwoliło zbagatelizować całej sytuacji. Miał rację – to był woreczek z metaamfetaminą, związany tak, aby wyglądał jak ozdoba w postaci kokardy.

Gdyby tego było mało, komputer policji wykazał, że kobieta ma aktywnych aż pięć nakazów aresztowania, a także szereg spraw, na których mimo obowiązku, nie stawiła się w sądzie. Miała też zaległe grzywny.

Dalsze postępowanie ujawniło przy kobiecie jeszcze więcej substancji zakazanych. Teraz kobiecie grozi areszt.

źródło zdjęcia: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.