Popek nagrał piosenkę z Dr Albanem – przerobili hit z lat 90.

Popek nagrał piosenkę

Popek nagrał piosenkę z Dr Albanem! Takiego połączenia nie spodziewał się chyba nikt. Wspólnie przerobili jeden z największych hitów lat 90. – „It’s My Life” samego Dr Albana. Musicie to zobaczyć!

Popek nagrał piosenkę z Dr Albanem!

Popek, a tak właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw to znany raper, muzyk i aktor. Jest liderem grupy Gang Albanii i zawodnikiem MMA wagi ciężkiej. Popek wzbudza swoją osobą niemałe kontrowersje, głównie przez swój oryginalny wygląd. Mowa tu w szczególności o wytatuowanych gałkach ocznych, złotych zębach i skaryfikacjach na twarzy. Co ciekawe, Króla Albanii mogliśmy również oglądać w jednej z edycji programu rozrywkowego „Taniec z gwiazdami.

Popek jest osobą, która spełnia swoje marzenia i nie rzuca słów na wiatr. W jednym z wywiadów zdradził, że założył się, iż nagra utwór z mega gwiazdą z lat 90. Tak też się stało! Dziś na kanale Króla Albanii pojawiła się piosenka „It’s My Life” w wykonaniu Popka i Dr Albana!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Popus czy Ty dalej kawałki przerabiasz …”Its my life” @kacper_ha @dralbanofficial premiera w środę 🎧👑❗️foto @photostories.pl #dralban #popek #hit #itsmylife

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

ZOBACZ TAKŻE: GWIAZDA FILMÓW DLA DOROSŁYCH WSPIERA LIBAN. SPRZEDAJE SWOJE SŁYNNE OKULARY

„It’s My Life” – Popek tf. Dr Alban

Nowa piosenka została wyprodukowana przez Claysteera współpracującego m.in. z Kamilem Bednarkiem czy raperem Kizo. „It’s My Life” to remake jednego z największych hitów lat 90., który pochodzi z drugiego albumu Dr Albana – „One Love” z 1992 roku. Popek nagrał go z samym autorem piosenki. Nowa wersja blisko 30-letniego kawałka przypadła internautom do gustu i być może okaże się tegorocznym, letnim hitem.

Zobaczcie sami:

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.