Polski startup Boomerun zapłaci za chodzenie na spacery

Polski startup Boomerun ma dla swoich użytkowników świetne rozwiązanie. Głównie chodzi o promocję aktywnego spędzania czasu oraz zwiększenia liczby spacerów. Co za tym idzie? Dzięki aplikacji, która policzy kroki, będzie je można następnie wymienić na różne bonusy. Cały proces jest bardzo prosty, dlatego warto z niego skorzystać!

Polski startup Boomerun zachęca do aktywności fizycznej

Okazuje się, że istnieje wiele świetnych startupów, które oferują ciekawe rozwiązania na co dzień. Jednym z nich jest aplikacja Boomerun, której pomysłodawcą jest Tomasz Uściński. O co dokładnie chodzi? Wszystko kręci się wokół aktywności fizycznej, gdyż twórcom zależy na promocji zdrowego trybu życia, czyli zwiększonej aktywności fizycznej.

Zapewne jesteście ciekawi, jak ona działa? Już tłumaczymy. Wszystko jest banalnie proste i co ciekawe, możecie skorzystać na tym dwa razy bardziej. Po pierwsze, zwiększona aktywność równa się bycie zdrowszym. Po drugie, dostaniecie za to punkty, które potem można wymienić na bony. 

Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon i się zarejestrować. Jak już to będzie gotowe, wtedy połączycie konto z kontem Google Fit lub Apple Health i dzięki temu liczenie twoich kroków czy aktywności podczas jazdy rowerem będzie w pełni możliwe. Co dalej? Zliczone punkty będzie można wymieniać na super bony. Głównie na liście znajdziecie: abonament na Netflixie czy Spotify, możecie też zrobić zakupy w sklepie Carrefour lub dostać nowego iphone’a (tutaj potrzebna większa aktywność fizyczna z powodu ceny).

ZOBACZ TAKŻE: LEWANDOWSKI NA LIŚCIE 100 NAJLEPSZYCH PIŁKARZY ŚWIATA WEDŁUG „THE GUARDIAN”

Każde 100 kroków to 1 punkt. Według danych Boomerun, człowiek każdego dnia robi mniej więcej 7 tysięcy kroków, czyli 70 pkt dziennie.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.