Polski filmik rozbawił cały świat! Jest na stronach głównych zagranicznych portali [WIDEO]

polski filmik rozbawił

Polski filmik rozbawił cały świat! Sukces okazał się większy niż można było się spodziewać – nagranie w serwisie YouTube doczekało się już ponad miliona odsłon. Za wszystkim stoi popularna grupa HRejterzy, która słynie z podobnego typu twórczości. Najnowsze wideo bezpośrednio odnosi się do rosyjskiej szczepionki na COVID-19, co sprawiło, że temat stał się bardzo nośny. W połączeniu z błyskotliwym poczuciem humoru, proste nagranie sprawiło, że teraz mówią o nim liczne zagraniczne media. Pojawiło się ono na głównych stronach wielu międzynarodowych portali.

Polski filmik rozbawił cały świat. Jest na stronach głównych zagranicznych portali

Polski filmik rozbawił cały świat! Za wszystkim stoi kanał HRejterzy, który można znaleźć w portalu YouTube. Treści na rzeczony kanał tworzy grupa IT z Jeleniej Góry, która promuje się między inny zabawnymi, krótkimi filmikami publikowanymi na YouTube. Niektóre z nich mają naprawdę pokaźną liczbę wyświetleń, ale jeszcze żaden nie zrobił na świecie takiego zamieszania, jak ostatni.

Ten bezpośrednio odnosi się do niedawnych doniesień prosto z Rosji. Mianowice, chodzi o wynalezienie szczepionki na COVID-19. Rosjanie jako pierwsi na świecie, oficjalnie zarejestrowali szczepionkę zwalczającą koronawirusa. Informował o tym sam Władimir Putin, który postanowił podać szczepionkę nawet swojej córce. HRejterzy postanowili to wszystko zinterpretować we własny sposób. Trzeba przyznać, że wyszło naprawdę interesującą i zabawnie, co doceniły także zagraniczne portale. Wideo, o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: WYNIKI NA TEGOROCZNEJ MATURZE NAJGORSZE OD LAT. JEST REAKCJA OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA EGZAMIN – ZA ROK UCZNIOWIE PO PROSTU POZNAJĄ PYTANIA. W SIECI WYBUCHŁA BURZA

Nagranie podbiło serca internautów. O polskim filmiku piszą portale z niemal każdego zakątka świata – w tym rosyjskie i azjatyckie

Trzeba przyznać, że HRejterzy trafili w dziesiątkę. A to dlatego, że nagranie bardzo szybko stało się viralowe i dotarło do najdalszych zakątków świata. Teraz piszą o nim między innymi rosyjskie i azjatyckie portale. Pod samym filmem w chwili pisania artykułu jest dokładnie 1 028 723 wyświetleń.

Jak wcześniej wspomniano, HRejterzy słyną także z wielu innych zabawnych nagrań. Próbkę ich możliwości prezentujemy w poniższym odnośniku do ich nagrania z serwisu YouTube. Więcej tego typu treści można natomiast znaleźć na ich oficjalnym kanale na YouTube – można w niego wejść, klikając TUTAJ.

źródło: YouTube, Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.