Polscy policjanci tańczą ludziom przebywającym w kwarantannie! [WIDEO]

polscy policjanci tańczą ludziom

Polscy policjanci tańczą ludziom przebywającym w kwarantannie! Sieć obiega naganie, prezentujące stróżów prawa w naprawdę godnym podziwu układzie tanecznym. Być może wzorem dla rodzimych funkcjonariuszy byli koledzy po fachu z Hiszpanii, którzy niedawno zabawiali ludzi „uwięzionych” w domach na Majorce. Sytuacja w Polsce miejsce miała w Nowym Dworze Gdańskim. Film w portalu Twitter udostępnił oficjalny profil Polskiej Policji. Wideo można zobaczyć poniżej!

Polscy policjanci tańczą ludziom przebywającym w kwarantannie!

Koronawirus nadal nie daje o sobie zapomnieć i paraliżuje normalne życie niemal na całym świecie, w tym także w Europie. Wirus nie ominął także Polski, gdzie każdego dnia odnotowywane są kolejne zachorowania, a sporo ludzi „uwięzionych” jest w domach ze względu na kwarantannę. Osoby przebywające w takowej kwarantannie, nie powinny opuszczać swoich mieszkań i domów. Systematycznie sprawdzają to policjanci. Za złamanie obowiązku izolacji, grożą wysokie kary pieniężne. Wszystko po to, aby uniknąć ewentualnego rozprzestrzeniania się koronawirusa. Do niesłychanej sytuacji doszło w Nowym Dworze Gdańskim (województwo Pomorskie). Podczas kontroli dwójki małych dzieci, które powinny być w domu, funkcjonariusze postanowili umilić im czas i wykonali znany układ taneczny do piosenki z lat 70. – mianowicie hitu Village People „YMCA”

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA Z WIELKIEJ BRYTANII, ABY UNIKNĄĆ ZARAŻENIA KORONAWIRUSEM, NA ZAKUPY UDAŁA SIĘ W WYPEŁNIONEJ POWIETRZEM KULI. OBSŁUGA WYPROSIŁA JĄ ZE SKLEPU. ZOBACZ NAGARNIE!

Wzorzec prosto z Hiszpanii? Zobacz nagranie i popisy polskiej policji!

Wielu zastanawia się, czy polscy policjanci pomysłu nie wzięli od kolegów po fachu z Hiszpanii. Tam bowiem niedawno głośno było o sytuacji, w której funkcjonariusze na Majorce chwycili za gitary i inne instrumenty, po czym zabawiali miejscowych, także przebywających na kwarantannie.

Sytuacja z Hiszpanii została świetnie odebrana przez internautów. A jak będzie tym razem? Trzeba przyznać, że wszystko wyszło bardzo dobrze. Mianowicie, oglądając poniższe nagranie, wielce prawdopodobne, że na twarzach wielu osób zagości uśmiech.

źródło: RMF, Twitter, Polska Policja

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.