Pierwsze słowa dziecka wprawiły matkę w osłupienie – to przerażające! [WIDEO]

Pierwsze słowa dziecka

Pierwsze słowa dziecka to niezwykle ważny i sentymentalny moment dla każdego rodzica. Najczęściej są to proste w wymowie wyrazy, takie jak mama czy tata. Shawnie Annie nie miała jednak tego szczęścia, a jej dziecko jako pierwsze wypowiedziało przerażające zdanie, połączone z wołaniem o pomoc. Ostrzeżenie córeczki okazało się słuszne. Poznajcie szczegóły tej niesamowitej historii i koniecznie zobaczcie filmik.

Przerażające pierwsze słowa dziecka

Świeżo upieczeni rodzice są wpatrzeni w swoje dzieci jak w obrazek. W dzisiejszych czasach, kiedy niemalże każdy nie rozstaje się z telefonem, dorośli bardzo często robią zdjęcia swoim pociechom i nagrywają filmy. Pierwsze słowo, pierwsze kroki – wszystko to musi być udokumentowane, aby po latach wrócić do wspaniałych wydarzeń.

Tak postąpiła również Shawnie Annie, która regularnie fotografowała i nagrywała swoją uroczą córeczkę. Miała to szczęście, że udało jej się uchwycić pierwsze słowa wypowiedziane przez dziecko. Ku zdziwieniu nie było to „mama”, „tata” czy inny prosty wymowie wyraz, a całe zdanie, które przeraziło kobietę.


ZOBACZ TAKŻE: PORÓD DZIESIĘCIORACZKÓW TO KŁAMSTWO? RODZINA CIĘŻARNEJ ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE I WYJAWIŁA SZOKUJĄCE FAKTY. MATKA TRAFIŁA DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO!

Annie postanowiła opublikować nagrany filmik na TikToku, na którym aktywnie działa. Podpisała go słowami:

Kiedy pierwsze słowa twojej córki są błaganiem o pomoc

Nagranie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem wśród internautów i zostało odtworzone ponad milion razy. Na filmie słychać bowiem jak dziecko gaworzy, a następnie wyraźnie mówi:

Pomóż mi mamusiu (ang. help me mommy)

Poruszona matka dziecka postanowiła nie bagatelizować wołania o pomoc i udała się do lekarza, który wkrótce zdiagnozował szmery serca. Konieczna była operacja, która na szczęście zakończyła się sukcesem. Dziś dziewczynka ma już 2 lata, a jej mama ochoczo dzieli się jej losami w mediach społecznościowych.

Nagranie z pierwszymi słowami córki Annie możecie obejrzeć poniżej:

@shawnaannie##firstwords ##scarythingskidssay

♬ original sound – ShawnaAnnie

źródło: tiktok.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.