Para młoda aresztowana na własnym weselu – poszło o… suknię ślubną!

Młoda para aresztowana na własnym ślubie

Niektórzy twierdzą, że ślub to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu. Pary młode miesiącami przygotowują się do dnia zaślubin mając nadzieję, że wszystko pójdzie po ich myśli. Pewni nowożeńcy nie mieli tego szczęścia i zostali… aresztowani na własnym ślubie. Powodem zatrzymania okazała się suknia ślubna kobiety.

Para młoda aresztowana na własnym weselu

Ze ślubem niewątpliwie związana jest masa spraw organizacyjnych. Od wynajmu sali, po wybranie menu, zaproszenie gości i oczywiście – wybranie kreacji. Dla wielu kobiet wybór sukni ślubnej jest niezwykle ważny, jednak jak się okazuje, niektórzy zdolni są nawet do… kradzieży.

Historia Adama i Chelsea jest tak nietypowa, że rozpisują się o niej media z całego świata. Jak czytamy na papilot.pl, pewna kobieta zaproszona na ślub Adama i Chelsea zwróciła uwagę na suknię ślubną. Skojarzyła, że już wcześniej widziała tą kreację. Po chwili namysłu doszła do wniosku, że to suknia byłej żony Adama.

„Zauważyłam, że Chelsea ma na sobie suknię ślubną bardzo podobną do tej, jaką na swój ślub z Adamem założyła parę lat temu Mary. Bez większego zastanowienia zrobiłam jej zdjęcie i wysłałam Mary, dodając: “Czy ta sukienka nie wygląda znajomo?”. Mary odczytała wiadomość, ale nie odpisała. Godzinę później na weselu pojawiła się policja” – poinformowała kobieta.

ZOBACZ TAKŻE: DROŻSZY POCHÓWEK, JEŚLI NIE CHODZISZ DO KOŚCIOŁA – SZOKUJĄCY CENNIK W PODWROCŁĄWSKIEJ PARAFII

Jak się okazało, spostrzegawcza kobieta miała rację. Z relacji dowiadujemy się, że Mary rzeczywiście podczas wyprowadzki nie mogła znaleźć swojej sukni ślubnej oraz biżuterii. Chelsea przejęła kreację oraz dodatki byłej żony męża i założyła je na własny ślub. Żeby tego było mało, kiedy na ceremonii zjawiła się policja, para młoda wdała się z kłótnię z funkcjonariuszami, przez co zostali aresztowani

„Policjanci kazali Chelsea zdjąć sukienkę i biżuterię. Ona odmówiła i wdała się z nimi w kłótnię, do której następnie dołączył Adam. Ponieważ oboje zaczęli obrażać funkcjonariuszy, zostali przewiezieni na posterunek. Gościom weselnym nakazano się rozejść” – czytamy.

Co o tym myślicie?
źródło: papilot.pl, indy100.com, The Independent, twitter.com, zdjęcie – pixabay.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.