Msze Święte online. Zobacz gdzie oglądać!

Dla niektórych, niedziela jest równoznaczna z udaniem się do kościoła. Jednak co w sytuacji, kiedy z powodu choroby, kontuzji czy po prostu swojego wieku, nie jesteśmy w stanie udać się na nabożeństwo? Tutaj na pomoc przychodzą nam msze święte online. Sprawdźcie koniecznie gdzie można oglądać transmisję na żywo!

Dla kogo msza święta online

Msze Święte online są skierowane do wszystkich wiernych, którzy z różnych przyczyn nie mogą być obecni osobiście na nabożeństwie. Są niezastąpione również w chwilach, kiedy migrujemy za granicę, ale mimo to, chcemy duchowo połączyć się ze swoją parafią.

Transmisja mszy świętej

Do tej pory jeśli nie mogliśmy uczestniczyć w niedzielnej eucharystii, była okazja do słuchania audycji w radio. Na dzień dzisiejszy mamy dużo większy wybór. W Internecie znajdziemy wiele stron, które oferują nam dostęp do transmisji Mszy Świętych. Odbywają się one również na żywo. Bez problemu możemy wybrać parafię, z której Eucharystię chcemy obejrzeć. Strony internetowe oferują duży wybór, również dotyczy to preferowanego języka nabożeństwa.

Msza Święta online, gdzie oglądać?

Opcje, jaki oferują nam parafie jest ogromny. Niemal każda w swojej ofercie ma stronę internetową, z której wierni mogą skorzystać w celu uczestniczenia w mszy. Przedstawimy wam kilka kanałów na platformie YouTube, które oferują transmisje na żywo.

Jasna Góra Klasztor Ojców Paulinów

Parafia Sułkowice

Są również dostępne inne strony, które oferują komfort uczestniczenia w Mszy Świętej bez wychodzenia w domu. Najbardziej znaną jest

Mobilna Msza Święta

Co sądzicie o mszach przez Internet? Myślicie, że jest to dobry pomysł? Koniecznie zapoznajcie się z filmem poniżej, gwarantujemy że się zdziwicie!

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.