Mężczyzna niszczy kasy w McDonald’s – zbyt długo czekał na burgera [WIDEO]

mężczyzna niszczy kasy

Mężczyzna niszczy kasy w McDonald’s! Pewne źródła podają, że powodem jego furii było zbyt długie oczekiwania na zamówiony posiłek. Swoją złość wyładował na urządzeniach służących do obsługi klientów. Pracownicy bali się zareagować, a wściekły klient ruszył w kierunku ich kuchni. Zobacz szokujące nagranie!

Mężczyzna niszczy kasy w McDonald’s, bo zbyt długo czekał na burgera – WIDEO!

Życie w ciągłym biegu, czas na wagę złota, frustracja i brak opanowania nad własnymi nerwami. Powodów, dla których pewien mężczyzna postanowił wyładować swoją złość na urządzeniach służących do obsługi klientów w popularnej restauracji serwującej jedzenie typu fast-food, może być wiele. Nieoficjalnie mówi się o tym, że klient był zniecierpliwiony długim oczekiwaniem na swojego burgera. Nic jednak nie tłumaczy jego karygodnego zachowania. Urządzając istną demolkę w lokalu McDonald’s, napędził nie lada stracha pracownikom oraz stołującym się tam aktualnie klientom. Cała sytuacja została nagrana i można obejrzeć ją poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: PIES W WYNIKU STRESU STRACIŁ WZROK. POWODEM ODGŁOSY STRZELAJĄCYCH FAJERWERKÓW

Pojawiają się domysły, że mężczyzna był pod wpływem środków odurzających

Wideo w sieci pojawiło się zaledwie dwa dni temu. Jak dotąd nie ukazuje się zbyt wiele informacji w sprawie całego zajścia. Pojawiają się natomiast komentarze internautów, którzy uważają, że agresor prawdopodobnie znajduje się pod wpływem środków odurzających.

Gdyby tego było mało, jeden z komentujących zauważa, że pochodzi z miejscowości gdzie znajduje się feralna restauracja. Według niego osoba która na filmie sieje spustoszenie w lokalu, jest tam często widywana. Gdyby tego było mało, agresywne zachowanie u mężczyzny można zaobserwować niemal dzień w dzień.

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.