Mają niewiele ponad 30 lat i są dziadkami – ich historia szokuje!

Zostali dziadkami w wieku 30 lat

Richard i Jenni Medlam zostali rodzicami w młodym wieku. Świeżo upieczona mama miała wówczas 17 lat, a jej partner i zarazem ojciec dziecka – 18. Mierząc się z wieloma przeciwnościami losu wychowali swoją córkę najlepiej jak potrafili. Nie spodziewali się jednak, że pójdzie w ich ślady i również urodzi dziecko w bardzo młodym wieku. Tym samym Richard i Jenni stali się najmłodszymi dziadkami w Wielkiej Brytanii. 

30-letni dziadkowie

Richard i Jenni od wielu lat tworzą udany związek. Będąc nastolatkami powitali na świecie swoją córeczkę, której dali na imię Charmaine. Dziewczynka urodziła się, kiedy jej matka miała 17, a ojciec 18 lat. Nie da się ukryć, że młode rodzicielstwo wiąże się z wieloma utrudnieniami i przeciwnościami, jednak świeżo upieczeni rodzice zrobili wszystko co w swojej mocy, aby zapewnić swojemu dziecku jak najlepsze warunki.

ZOBACZ TAKŻE: JEJ DZIECIŃSTWO OPIERAŁO SIĘ NA UDZIALE W KONKURSACH PIĘKNOŚCI – PO LATACH KONIECZNE BYŁO LECZENIE

Dziś o ich rodzinie mówi niemalże cały świat. Wszystko dlatego, że Richard i Jenni zostali okrzyknięci najmłodszymi dziadkami w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że w czerwcu bieżącego roku, Charmaine urodziła córeczkę. Młoda mama ma zaledwie 16 lat, natomiast dziadkowie nowo narodzonego dziecka mają kolejno 33 i 34 lata.

Jenni zdradziła, że informacja o ciąży córki bardzo ich zszokowała. Nie spodziewali się, że w tak młodym wieku przyjdzie im powitać na świecie wnuczkę. Nie mniej jednak zaakceptowali sytuację taką jaka jest i postanowili okazać wsparcie i pomóc swojej córce.

Na początku byliśmy w szoku. Wiedziałam, jak Charmaine się czuła, gdy musiała mi powiedzieć o swojej ciąży. Powiedziałam jej wówczas, że to jej ciało i jej decyzja, a ja, jako matka, będą ją wspierać bez względu na wszystko. Od czasu, gdy zaszła w ciążę, bardzo wydoroślała. Jest dobrą mamą i myślę, że teraz nasza więź jest jeszcze silniejsza – wyznała Jenni w rozmowie z mediami.

 

źródło: edziecko.pl, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.