Lewy spodziewa się dziecka – znane marki wykorzystują to w reklamach

Lewy spodziewa się dziecka

Lewy spodziewa się dziecka, a znane marki wykorzystują to w swoich reklamach. Niektóre pomysły na promocje produktów są wręcz absurdalne i wywołują mieszane uczucia. Co prawda można było się spodziewać, że tematem numer jeden na najbliższe miesiące dla polskich mediów stanie się ciąża w rodzinie Lewandowskich, jednakże odnosi się wrażenie, że przyćmiło to nawet fakt zniesienia wiz do Stanów Zjednoczonych. 

Lewy spodziewa się dziecka – temat numer jeden w Polsce i nie tylko

Wiadomość o tym, że Robert i Anna Lewandowscy spodziewają się kolejnego dziecka, niesamowicie rozpaliła nastroje w polskich mediach. Kolejne portale prześcigały się w coraz to bardziej absurdalnych tekstach, polecających choćby najlepsze auto dla piłkarza i jego żony, którym mogą podróżować z dwójką dzieci. Swoją szansę na całym zamieszaniu zwietrzyli także marketingowcy znanych marek. Niektóre pomysły okazały się naprawdę udane i ciekawe, natomiast inne – cóż, pozostawiamy to indywidualnej ocenie każdego człowieka.

ZOBACZ TAKŻE: NIESAMOWITE WIDEO! KOT-BOHATER RATUJE DZIECKO PRZED TRAGEDIĄ! NAGRANIE STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ POPULARNE

Piwo, IKEA, KFC a nawet Lidl

O tym, że na ciąży Anny Lewandowskiego będzie chciała skorzystać marka pewnego piwa, z pewnością nikt się nie spodziewał. A jednak – Beck’s zaprezentował swój bezalkoholowy trunek w następujący sposób:

Ciekawie postąpili też ludzie odpowiedzialni za marketing Lidla. Oni na swoim Facebooku zaprezentowali następującą reklamę, połączoną z gratulacjami dla najlepszego polskiego piłkarza:

Na całym zamieszaniu skorzystała także IKEA oraz KFC. Te reklamy przedstawiają się następująco:

źródło zdjęć: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.