Kopnął niedźwiedzia – szybko pożałował swojej decyzji [WIDEO]

kopnął niedźwiedzia

Kopnął niedźwiedzia – zwierzę zaatakowało. Jaki mógł być inny koniec tejże historii? Nagranie jakiś czas temu obiegło sieć. Internauci są oburzeni zachowaniem mężczyzny, który kopie zwierzę. Tym samym wydaje on na siebie wyrok, co nazywane przez wielu jest zwyczajną głupotą. Poniżej można zobaczyć całe zajście.

Kopnął niedźwiedzia

Nagranie które zostało opublikowane w sieci, zaczyna się od momentu, gdy niedźwiedź, być może jeszcze nieświadomy obecności człowieka, przechadza się po lesie. Nagrywający wpada na idiotyczny pomysł zaczepienia zwierzęcia, które wpadając w złość, może okazać się śmiertelnie niebezpieczne dla ludzi. Po otrzymaniu kopnięcia, zdezorientowany niedźwiedź błyskawicznie przeprowadza atak. Wszystko można zobaczyć na nagraniu poniżej:

Atak niedźwiedzia

Rozsierdzone zwierzę atakuje ze wściekłością – ten moment nagrania jest naprawdę przerażający. Należy jednak pamiętać, że autor filmu taki los zgotował sobie na własne życzenie. Mężczyzna zdążył schować się jeszcze za drzewem, jednak niedźwiedź i tak go dopadł. Słychać odgłosy walki, kamera drży. Wygląda to tak, jakby drapieżnik szarpał spacerowiczem. Chwilę później wszystko ustaje, zwierzę prawdopodobnie odchodzi. 

Przerażony człowiek wydaje się być w szoku, że sprowokowany niedźwiedź go zaatakował. Zszokowani mogą być jednak jedynie widzowie – z powodu, delikatnie mówiąc, lekkomyślnego zachowania mężczyzny. 

W sieci pojawiają się komentarze mówiące o tym, że turysta miał furę szczęścia. Mianowicie, w bliskim spotkaniu z drapieżnikiem mógł nawet stracić życie. A to wszystko na swoje własne życzenie.

ZOBACZ TAKŻE: TAJEMNICZA CHOROBA ZMIENIŁA JEGO TWARZ

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.