Kolejny niepokojący challenge na TikToku – tym razem zginęła krowa [WIDEO]

niepokojący challenge na TikToku

TikTok nie przestaje zaskakiwać. Niestety to kolejne tragiczne doniesienia związane z najpopularniejszą na świecie aplikacją. Tym razem chodzi o niepokojący challenge o nazwie „Kulikataka”, w którym tiktokerzy… straszą bydło. Efektem tego jest śmierć jednego ze zwierzęcia. 

Niepokojący challenge

Nie da się ukryć, że wraz ze wzrostem popularności TikToka, rośnie jego niebezpieczeństwo. Warto podkreślić, że obecnie jest to najpopularniejsza aplikacja na całym świecie, która została pobrana ponad 3 mld razy, a liczba użytkowników stale się powiększa. Nie milkną również słuchy o szkodliwym działaniu aplikacji. Nie dość, że jest niezwykle uzależniająca, to coraz łatwiej trafić na niepokojące i niebezpieczne treści. Cieszące się sławą challenge pochłonęły niestety sporą ilość ofiar, a tragiczne informacje na ten temat zdają się nie kończyć. Na TikToku regularnie pojawiają się nowe, szokujące i nieetyczne trendy. Swego czasu dzieci nagrywały swoją reakcję na przedawkowanie leku na alergie, niektórzy zdecydowali się na odgrywanie scen molestowania, a jeszcze inni… lizali deski klozetowe, aby udowodnić, że koronawirus nie istnieje.

ZOBACZ TAKŻE: NOWOŚĆ NA TIKTOKU – #HOLOKAUST CHALLENGE. MŁODZIEŻ KREUJE SIĘ NA OFIARY OBOZÓW ZAGŁADY

Tym razem skupimy się na tzw. „Kulikitaka-Challenge”, czyli wyzwaniu polegającym na wykonaniu układu tanecznego do muzyki dominikańskiego artysty Toño Rosario przed… zwierzętami, zwykle bydłem. Zwierzęta zwykle reagują na „taniec” strachem i uciekają. W niemieckim mieście Heising dwie dziewczynki postanowiły odtworzyć układ choreograficzny przed krowami. Przerażone zwierzęta zaczęły uciekać, a jedna z nich wbiegła na tory kolejowe, gdzie potrącił ją pociąg. Zwierzę nie przeżyło. Na szczęście pasażerom pociągu nic się nie stało. Straty wyliczono na 20-30 tys. euro. Ponadto trasa między Ulm a Kempten została zablokowana na dwie godziny. Niepokojące challenge wyrządził mnóstwo szkód, a policja obecnie poszukuje dziewczynek, które są sprawczyniami całego zajścia.

Na poniższym filmie możecie zobaczyć, na czym polega wyzwanie.

ZOBACZ TAKŻE: TIKTOK: RZUCAJĄ DZIEĆMI DLA LAJKÓW! KOLEJNY KOSZMARNY TREND! [WIDEO]

źródło: polsatnews.pl, tiktok, youtube

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.