Kolejne ogłoszenia Open’era – sprawdź, kto wystąpi w Gdyni

Kolejne ogłoszenia Open’era za nami – organizatorzy zaskoczyli kolejny raz fanów muzyki, gdyż w lipcu na scenie wystąpią The Chemical Brothers! Na takie ogłoszenia czekaliśmy, dlatego warto sprawić sobie już teraz bilet na jeden z największych polskich festiwali. Przypominamy również, iż na jednym z koncertów grupy, na wizualizacjach można było zobaczyć polskiego aktora Tomasza Kota. 

Kolejne ogłoszenie Open’era – The Chemical Brothers

Do line-upu wcześniej dołączyli już między innymi: Taylor Swift, której koncerty to prawdziwe muzyczne wydarzenia. Praca ogromnej ilości ludzi oraz jedne z lepszych efektów scenicznych. Dodatkowo, Michael Kiwanuka, Asap Rocky, Kendrick Lamar czy FKA Twigs. To z pewnością nazwiska, które namówią niejedną osobę, aby pojawić się w Gdyni.

Do składu dołączają dzisiaj The Chemical Brothers. Brytyjski duet pojawi się w Gdyni już 4 lipca, zamykając Orange Main Stage.

Dodatkowo, 3 lipca będzie okazja zobaczyć i usłyszeć na żywo Yungblud. Finalista BBC Sound of 2020. Co ciekawe, ma zaledwie 22 lata a już piszą o nim media na całym świecie.

Tomasz Kot na Glastbury 2019 – The Chemical Brothers

Jeszcze niedawno obiegła nasz kraj informacja o wizualizacjach podczas występu The Chemical Brothers na Glastobury 2019. Można było tam zobaczyć słynnego polskiego aktora Tomasza Kota. Kot wspominał wcześniej, że wspólnymi siłami przygotowali ten projekt i jest bardzo zadowolony z efektów końcowych. Dlatego to ogromny powód do dumy. Trasa koncertowa szanowanego zespołu jak i międzynarodowy sukces. Polski aktor jako narrator całości. Więcej dowiecie się w tym artykule.

Przypominamy, iż Open’er 2020 rozpoczyna się 1 lipca, natomiast ostatni dzień przypada 4 lipca. Kto jest chętny?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The Chemical Brothers

Post udostępniony przez Tomasz Kot (@tomasz_kot.official)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.