Kacper i Piotrek podzielili się radosną nowiną – znani tiktokerzy zdecydowali się na odważny krok!

Kacper i Piotrek

Kacper i Piotrek cieszą się ogromną popularnością w sieci. Grono ich fanów stale się powiększa, a miłość kwitnie w najlepsze. Tiktokerzy postanowili podzielić się ze światem radosną nowiną dotyczącą ich związku! Poznajcie szczegóły!

Kariera Kacpra i Piotrka

Kacper Porębski i Piotr Charaziński poznali się przez internet, kiedy żaden z nich nie był jeszcze popularny. Bardzo się polubili, a ich znajomość szybko nabrała tempa. Niestety chłopaków dzieliła spora odległość, która uniemożliwiała regularne spotkania. Po czasie postanowili rozpocząć przygodę w mediach społecznościowych. Plan okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ w ekspresowym tempie zdobyli sympatię internautów oraz popularność.

ZOBACZ TAKŻE: CZŁOWIEK-SZATAN PRZERAŻA SWOIM WYGLĄDEM. POKAZAŁ ZDJĘCIE SPRZED LAT! [FOTO]

Rozpoczęli działać na Tiktoku, który przyniósł im sławę. Po czasie postanowili wziąć udział w szalonym i odważnym challenge’u, podczas którego poinformowali swoich widzów, że jeśli zdobędą 100 tys. follow na Instagramie to się pocałują. Internauci nie zawiedli ich, a obserwacje sypały się tysiącami. Zgodnie z obietnicą, Kacper i Piotrek zdecydowali się pocałować. To przełożyło się również na ogromne wyświetlenia i kolejne możliwości zarobku.

Na początku to rzeczywiście była zabawa, która teraz przerodziła się w pracę i nasze główne źródło zarobku. Ale wciąż to, co robimy, sprawia nam dużo radości. To jest najfajniejsze. Kolejny plus? Możemy pracować z każdego miejsca na ziemi, które ma dostęp do internetu – powiedział Piotr w rozmowie z serwisem Party.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Charaziński (@charazinsky)

Szczere wyznanie

W kwietniu 2020 roku w sieci pojawił się film, w którym Charaziński i Porębski zdecydowali się na szczere wyznanie. To właśnie wtedy oficjalnie oznajmili, że są parą.

Nie chcemy być uważani za jakichś aktywistów LGBT. Ale może rzeczywiście pokażemy ludziom, że to nie jest nic złego – wyznali.

Jak się okazuje, to nie wszystko! Chłopcy postanowili wkroczyć na wyższy stopień relacji i chcą się… zaręczyć!

Wolałbym Cię zabrać do Paryża, zrobić coś ekstra i Ci się oświadczyć – wyznał Piotr.

 

źródło: party.pl, popularne.pl, instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.