Influencer chciał pokazać, że nie boi się koronawirusa i polizał klozet. Jest zarażony

influencer chciał pokazać

Influencer chciał pokazać, że nie boi się koronawirusa i polizał deskę klozetową. Teraz okazało się, że mężczyzna jest zarażony szalejącym aktualnie na świecie wirusem, o czym sam zresztą poinformował. To już nie pierwsza osoba, która wzięła udział w tak zwanym „CoronavirusChallenge”. Wyzwanie to popularne jest w aplikacji TikTok. Niestety jednak, tym razem lekkomyślna zabawa nie okazała się zbyt udana. Internauci kpią z zachowania poszkodowanego.

Influencer chciał pokazać, że nie boi się koronawirusa i polizał deskę klozetową. Okazało się, że jest zarażony

Choć wydawać by się mogło, że obecna sytuacja na świecie zmusi niektóre osoby do refleksji i zmiany codziennych zachowań – ostatnie wydarzenia pokazują, że tak nie jest. Dowodem na przykład bezmyślności i ignorancji okazał się pewien influencer ze Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna ten wziął udział w głośnej i negatywnie komentowanej akcji pod nazwą „CoronavirusChallenge”. Polega ona na… polizaniu deski klozetowej. Tym samym osoby biorące udział w wyzwaniu chciały pokazać, że koronawirus im niestraszny. Jak się okazało, u Amerykanina niedługo później przeprowadzono badania, a ich wynik był jednoznaczny. W jego organizmie wykryto koronawirusa. Pochwalił się tym sam, wstawiając do sieci zdjęcie ze szpitala.

ZOBACZ TAKŻE: TRAGEDIA W AFRYCE. KORONAWIRUS DOTARŁ TAKŻE TAM. PEWIEN MĘŻCZYZNA ZŁAMAŁ JEDNAK KWARANTANNĘ I POSZEDŁ ŁOWIĆ RYBY – TAM ZJADŁ GO KROKODYL

Internauci oburzeni, sytuację komentują także znane osoby. Zarażony przez własną głupotę, zajmuje szpitalne łóżko poważnie chorym osobom

Jak łatwo się domyślić, powyższa sytuacja wywołała burzę w sieci. Internauci są wściekli. Uważają, że autor nagranie jest sam sobie winny, a przez własną nierozwagę zajmuje łóżko innym dotkniętym wirusem.

Oczywiście nie ma pewności, że Amerykanin zaraził się właśnie podczas wykonywania wyzwania. Niemniej jednak zupełnie zlekceważył zalecenia dotyczące higieny, dosłownie z nich kpiąc.

Jak podaje portal o2.pl, zachowanie zakażonego wirusem miał skomentować Piers Morgan – znany brytyjski prezenter i dziennikarz. Rzeczony portal przytacza jego wypowiedź, my natomiast cytujemy ją poniżej:

Być może pamiętacie także innego idiotę, z Ameryki, który wziął udział w „Coronavirus Challenge”, poszedł do publicznej toalety i polizał muszlę klozetową. Myślę, że to karma, bo ma teraz koronawirusa.

To nie pierwszy przypadek tego rodzaju wyzwania. O podobnym pisaliśmy jakiś czas temu – można to zobaczyć, klikając W TEN LINK.

źródło: o2, Insider

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.