FAME MMA 7: Najmanowi puściły nerwy, musiała wkroczyć ochrona

FAME MMA 7

FAME MMA 7: Najmanowi puściły nerwy, a gdyby nie interwencja ochrony – mogłoby dojść do rękoczynów. Wczoraj odbyła się pierwsza oficjalna konferencja prasowa nadchodzącej, kolejnej, siódmej już gali FAME MMA, która odbędzie się 5 września. Ogłoszono na niej także wszystkie pojedynki, gdyż niektóre z nich były tajemnicą do dosłownie ostatniego momentu. Tym samym wiadomo z kim zawalczy między innymi Marcin Najman oraz znana w sieci Marta Linkiewicz.

FAME MMA 7: Najmanowi puściły nerwy, było bardzo gorąco. Musiała interweniować ochrona, było blisko rękoczynów

FAME MMA 7 nadciąga wielkimi krokami. Kolejna gala sztuk walki, na której w oktagonie można zobaczyć osoby znane z telewizji i Internetu, odbędzie się już 5 września. Wczoraj natomiast odbyła się pierwsza oficjalna konferencja przed nadchodzącym wydarzeniem. Na niej poznaliśmy pełną kartę walk, nie zabrakło także mocnych słów z ust samych zawodników oraz niemałej afery z udziałem Marcina Najmana i „Don Kasjo” znanego z występów w „Ekipie z Warszawy”.

Choć show miał skraść choćby Popek, który w oktagonie FAME MMA wystąpi po raz pierwszy (jego rywalem będzie inny uczestnik „Ekipy z Warszawy” – Damian „Stifler” Zduńczyk), gwiazdami wieczoru bezsprzecznie zostali Marcin Najman oraz Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Ta dwójka stoczy między sobą pojedynek, ale nie na FAME MMA 7, a na jednej z kolejnych gal tejże organizacji. Jednakże już teraz między oponentami doszło do ostrej wymiany zdań, która omal nie skończyła się bójką. „Don Kasjo” został jednak w porę powstrzymany przez ochronę, gdy Marcin Najman przy wszystkich zapowiedział, że w kilka sekund, lada moment pokona go w każdej płaszczyźnie w tak zwanym „parterze”. Wywołało to ogromna awanturę i sprawiło, że Kasjusz Życiński wpadł w szał, potwornie ubliżając swojemu oponentowi.

ZOBACZ TAKŻE: POLACY JUŻ SPRZEDAJĄ BONY TURYSTYCZNE! W SIECI POJAWIŁY SIĘ PIERWSZE OGŁOSZENIA. KORZYŚCI ZARÓWNO DLA SPRZEDAJĄCEGO, JAK I DLA KUPUJĄCEGO

FAME MMA 7: karta walk. Wystąpi między innymi Popek i gwiazdy „Ekipy z Warszawy”

FAME MMA 7 będzie obfitować w kilka ciekawych starć. Widzowie zęby najbardziej ostrzą sobie na występ Popka w walce ze „Stiflerem” z „Ekipy z Warszawy” oraz Marcina „El Testosteron” Najmana z Dariuszem „Lwem” Kazimierczukiem.

Co ciekawe, na gali potwierdzono także to, że walka Najmana z Kazimierczukiem nie będzie jego ostatnią w karierze – tak jak zapowiadano poprzednio. Na jednej z kolejnych gal, Najman w pojedynku bokserskim ma skrzyżować ręce z wspominanym już wcześniej Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Całe zestawienie walk na FAME MMA 7 przedstawia się następująco:

  • Paweł „Popek” Mikołajów – Damian „Stifler” Zduńczyk
  • Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Marta „Martirenti” Rentel
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Łukasz Lupa
  • Arkadiusz „Aroy” Tańcula – Paweł Tyburski
  • Marcin Najman – Dariusz „Lew” Kaźmierczuk
  • Tomasz Olejnik – Mariusz „Hejter” Słoński
  • Kamil „Hassi” Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Krystian „Krycha” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.