Energa rozliczanie licznika przez Internet. Zobacz jakie to łatwe!

Energa wprowadziła usługę, dzięki której każdy będzie mógł samodzielnie podać stan licznika. W dodatku wszystko odbędzie się bez wychodzenia z domu. Energa rozliczanie licznika przez Internet jest dostępne dla wszystkich. Oferta Rozliczenia Rzeczywiste pozwala na samodzielne comiesięczne podawanie stanu licznika w swoich czterech kątach.

Energa rozliczenia rzeczywiste jak często

W każdym miesiącu musimy napisać, ile zużyliśmy prądu. Sami decydujemy w jakim momencie chcemy wygenerować fakturę. Dodatkowo, nie musimy płacić za prognozę, a za rzeczywiste zużycie energii. Wystarczy tylko złożyć specjalny wniosek, który umożliwi nam dostęp do wirtualnych rozliczeń.

Energa podawanie stanu licznika przez internet

Gdzie należy rozliczyć usługę? Opcji jest kilka. Energa rozliczanie licznika umożliwia nam to za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (eBOK). Usługa jest oczywiście bezpłatna. W dowolnym terminie każdego miesiąca sprawdzamy stan licznika. Następnie wpisujemy cyfry w odpowiedniej zakładce eBOK. Automatycznie pojawi nam się wirtualna faktura z informacją, jaka jest kwota do zapłaty. Możemy również skorzystać z opcji, która jest płatna. Za pośrednictwem terminali wybranych punktów  VIATM Moje Rachunki również dokonamy rozliczenia. Wystarczy, że w terminalu podamy numer indywidualnej karty, a także stan licznika. Po wykonaniu tych czynności otrzymamy paragon z kwotą do zapłaty.

Faktura Energa

Najwygodniejszy sposób, aby opłacić nasze faktury to skorzystanie z płatności online. Usługa jest dostępna w zakładce eBOK. Pozwala nam na szybkie dokonanie przelewu internetowego. Dodatkowym plusem jest to, że nie musimy aktywować i wypełniać wniosków z danymi. Płatności online na pewno przydadzą się osobom, które korzystają z usługi rozliczeń rzeczywistych. Jest to duże ułatwienie w samodzielnym rozliczeniu zużycia energii. Dodatkowym plusem są płatności wykonywane na podstawie rzeczywistego stanu licznika. Płatności online pozwalają na sprawne opłaty rachunków i to w dodatku bez wychodzenia z domu!

W ten szybki i przyjemny sposób zaoszczędzimy dużo czasu. Wszystko zrobimy w swoim zaciszu domowym, bez ogromu wniosków i dokumentów. Co wy sądzicie o takim sposobie? Czy już korzystacie z usługi, jaką oferuje Energa?

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.