Empik premium – na czym polega? Nowa usługa sieci Empik

Empik postanowił zachęcić swoich klientów korzystnymi benefitami. Dlatego wprowadził nową usługę, czyli empik premium. Jest niewątpliwie atrakcyjna, a co więcej, można z niej korzystać zarówno stacjonarnie jak i mobilnie. Na czym polega i jak z niej skorzystać? Specjalnie dla was zebraliśmy najnowsze informacje na ten temat.

Co to Empik Premium?

To usługa skierowana do osób, które robią zakupy w sieci sklepów Empik. Można z niej skorzystać stacjonarnie, bezpośrednio w sklepie, ale także wtedy, gdy robimy zakupy przez internet. Każda kategoria produktów jest objęta benefitami. Ta usługa oferuje zniżkę w postaci aż 15%. Obejmuje szeroki asortyment: książek, muzyki, filmów, zabawek, artykułów papierniczych, a także kreatywnych zestawów i kolekcji Empiku. Na stronie internetowej Empik.com możemy uzyskać nawet 20% zniżkę na produkty, które są oznaczone specjalną etykietą „Premium”. Kategorie w sklepie internetowym, które są objęte tą promocją to: zdrowie i uroda, zabawki, dom i ogród, elektronika. Co więcej, po zakupie produktu z takiej kategorii, otrzymamy zwrot w postaci 3% kwoty zakupów. Wpłynie on na nasze konto na stronie Empik, będziemy mogli fundusze wykorzystać w przyszłych zakupach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

A Was gdzie można znaleźć najczęściej? 📚Która alejka❓❓#empik #empikcom #booklover #bookstagrampl #bookstagram #czytam #czytanie #czytambolubie #zakupy #książka #książkoholizm #poniedziałek

Post udostępniony przez empik (@empikcom)

Ile kosztuje usługa premium w Empiku?

Empik Premium możemy aktywować na dowolny okres czasu. Oprócz tego, rozliczamy się zależnie od naszych preferencji. Płatność można rozbić na 12, 6, a także na 1 miesiąc. 6,67 zł zapłacimy przy rocznym okresie rozliczeniowym, 8,33 zł podczas 6 miesięcznego, a 9,99 zł przy miesięcznym okresie rozliczeniowym. Co więcej, taką usługę aktywujemy w dowolnym momencie. Można to zrobić przez Internet, jak również bezpośrednio w salonie.

Dostawa w sieci Empik

Jeżeli zrobimy zakupy za kwotę minimum 40 zł, a w nich znajdują się produkty oznaczone etykietą „Premium”, dostawa będzie za darmo! Przesyłka kurierska wyniesie nas okrągłe 0 zł, jak również dostawa do wybranego punktu odbioru!

źródła zdjęć: Instagram, Empik

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.