Revolut – darmowa karta walutowa. Jak ją dostać? [aplikacja, kurs]

Coraz więcej Polaków używa aplikacji Revolut, dzięki której dostępne są usługi związane z wszelkimi płatnościami. Chodzi głównie o bezpieczne zakupy online czy przelewy internetowe. Brytyjskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Londynie rozwija się w ekspresowym tempie, zapewniając korzystne oferty swoim użytkownikom. Revolut – darmowa karta walutowa.

Revolut darmowa karta walutowa

Jak otrzymać kartę Revolut? Przede wszystkim należy ściągnąć na telefon aplikację ze sklepu Google Play lub AppStore. Następnie, jak przy każdej wstępnej procedurze, należy się zalogować i przejść pierwsze etapy, czyli podanie swoich danych. Warto wspomnieć, że pobranie jest całkowicie darmowe, więc nie musicie się obawiać o żadne dodatkowe koszta. Kartę zazwyczaj wysyłają dzień po złożeniu zamówienia i może dotrzeć do was do 9 dni roboczych.

Revolut zastosowanie

Revolut działa od 4 lat i ma już ponad 5 milionów użytkowników w Europie. Coraz więcej Polaków używa też tej aplikacji. Dlaczego zyskała taką popularność?

Jest bardzo przydatna podczas wszelkich płatności. Stała się sporą konkurencją dla banków, gdyż wiele osób szuka łatwych rozwiązań przy płatnościach walutowych. Można wykonywać przelewy nie przejmując się wysokimi kursami walut. Dodatkowo, Revolut dodał opcję Donations, dzięki której możemy przekazać pieniądze na cele charytatywne. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, ponieważ po 2 tygodniach od wprowadzenia tej opcji, użytkownicy wpłacili aż 250 tysięcy złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

What is your favourite feature of Revolut Metal 🤔 #Revolut

Post udostępniony przez Revolut (@revolutapp)


Firma ma w planach kontynuację pracy nad kartą dla dzieci oraz dołączenia więcej fundacji charytatywnych, na które będzie można przekazać pieniądze. To z pewnością optymistyczny rozwój. Dodatkowo można zamienić pieniądze na kryptowaluty oraz wykupić ubezpieczenie. Jesteśmy ciekawi jak dalej rozwiną się losy tej firmy oraz czy będą dostępne kolejne udogodnienia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

TAG who needs a Revolut Metal card 💳🚀 #Revolut #Metal

Post udostępniony przez Revolut (@revolutapp)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.