15-latka zmarła podczas stosunku z 26-latkiem. Młoda dziewczyna dostała zawału

15-latka zmarła podczas stosunku

15-latka zmarła podczas uprawiania seksu z 26-letnim mężczyzną. Nastolatka trafiła do szpitala, jednak nie udało jej się uratować. Policja prowadzi śledztwo w sprawie. 

15-latka zmarła podczas stosunku

Szokujące doniesienia prosto z Brazylii. 15-latka miała odbywać stosunek z 26-latkiem w jego aucie. Z relacji mężczyzny wynika, że dziewczyna nagle zbladła, a jej ręce wykręciły się do tyłu. W związku z zaistniałą sytuacją przywiózł ją do szpitala w Cubatão w stanie Sao Paulo, jednak było już za późno, a lekarze stwierdzili zgon.

ZOBACZ TAKŻE: NARZECZONY ZMARŁEJ POD KOŁAMI AUTOBUSU BASI ZABRAŁ GŁOS – PORUSZAJĄCA PROŚBA

Warto zaznaczyć, że w Brazylii współżycie za obopólną zgodą jest legalne od 14 roku życia. W tym więc przypadku nie ma mowy o popełnieniu przestępstwa.

W drogach rodnych dziewczyny znaleziono jednak ślady krwi, co mogłoby sugerować gwałt. Z kolei pielęgniarki ze szpitala wykluczyły tą opcję uznając, że na ciele dziewczyny nie znaleziono żadnych śladów sugerujących przemoc. 15-latka zmarła prawdopodobnie z powodu zawału. 26-latek nie usłyszał żadnych zarzutów.

Poproszono o badania kryminalistyczne, a sprawa została zarejestrowana jako podejrzana śmierć przez komisariat policji w Cubatão – poinformowały władze miasta.

Pogrążona w żałobie rodzina 15-latki nie wiedziała o jej związku z dużo starszym mężczyzną. Twierdzą również, że dziewczyna na nic nie chorowała.

Na profilu dziewczyny w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo poruszających i pełnych żalu komentarzy.

Moje kondolencje dla bliskich przyjaciół. Niech Bóg pocieszy rodzinę, która straciła tego anioła – czytamy.

 

źródło: twitter.com, wiadomosci.radiozet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.