Żona Polańskiego ostro krytykuje nowy film Tarantino

Do kin trafi niedługo najnowszy film Quentin Tarantino „Pewnego razu w… Hollywood”. Pomimo, że swoją premierę miał dopiero na festiwalu w Cannes, już wywołuje niemałe poruszenie. Krytycy filmowi zapowiadają, że to może być najlepszy z filmów tego reżysera. Jednak nie wszyscy są zachwyceni nowym dziełem. Żona Polańskiego ostro krytykuje nowy film Tarantino. 

Emmanuelle Seigner biografia

Urodziła się w 1966 roku w Paryżu. Jest francuską modelką i aktorką filmową. Dodatkowo pochodzi z artystycznej rodziny. Znana z ról w filmach tj. Frantic, którą uważa zresztą za jedną z lepszych. Jest to film Romana Polańskiego, z którym o 1989 roku, aktorka weszła w związek małżeński. Para posiada dwójkę dzieci.

Żona Polańskiego ostro krytykuje nowy film Tarantino

Emmanuelle Seigner poprzez swojego Instagrama podała do mediów informacje dotyczące nowego filmu Pewnego razu w… Hollywood. Aktorka otwarcie mówi o tym, że film ocenia jako bardzo dobry, jednak ma pewne ale co do koncepcji. Uważa, że jest niepokojąca.

Przyznała, że nie rozumie jak można żerować na tragedii, która spotkała jej męża, jednocześnie traktując go jak wyrzutka. Określiła to jako próbę zarobienia pieniędzy. W filmie w rolę zamordowanej byłej żony Polańskiego wciela się Margot Robbie, która w jednym z wywiadów przyznała, że nie konsultowała się z Romanem Polański, gdy trwały przygotowania do filmu. Dodatkowo poinformowała, że posiłkowała się jego autobiografią i w zupełności wystarczyła.

Poniżej możecie zobaczyć post na Instagramie Emmanuelle, w którym opisała swoje odczucia co do filmu.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.