Zdjęcia na Instagramie z największą ilością lajków!

Zdjęcia z Instagrama, które zdobywają najwięcej polubień nie wyróżnia nic szczególnego. Celebryci dzielą się na nich swoim życiem prywatnym i poddają je ocenie fanom. Sprawdź które z nich najbardziej spodobały się internautom! 

Piłkarz z nowonarodzonym potomkiem i rodziną

Cristiano Ronaldo niedługo po przyjściu na świat najmłodszej pociechy, postanowił pochwalić się rodzinnym selfie milionom fanów na całym świecie. Najwyraźniej chciał przekazać, że matka i dziecko mają się dobrze, a jemu uśmiech nie schodzi z twarzy (zdjęcie ma ponad 11 mln lajków).

Robert Downey Jr. na lunchu z bohaterkami Marvela

Aktor na zdjęciu uchwycił posiłek spożywany z odtwórczyniami ról superbohaterek w filmach Marvela. Myślę, że fani mieli czego zazdrościć, a lunch w takim towarzystwie smakował wyjątkowo dobrze! ( 11,5 mln lajków).

Naturalne selfie Seleny Gomez

Piękna, młoda aktorka w zaskakująco szybkim tempie zdobyła godną podziwu liczbę polubień. Samo zdjęcie jest naturalne i niekontrowersyjne. Bez wątpienia przypadło do gustu jej obserwatorom (11,8 mln lajków).

Różowa Kylie Jenner z dzieckiem

Dopasowane kolorystycznie stylizacje i dodatki w postaci skrzydeł motyla chyba w tym przypadku nikogo nie dziwią. Najwyraźniej internautów urzekł uśmiech małej Stormi (11,9 mln lajków).

Sławne jajko

Na tej liście nie mogło zabraknąć zdjęcia jajka, które w zaskakujący sposób zdobyło sławę wśród użytkowników Instagrama. Jednak, czy zasługuje na tak pokaźną liczbę polubień? Oceńcie sami (12,2 mln lajków).

Wspomnienie Maca Millera u Ariany Grande

Po niespodziewanej śmierci młodego rapera, jego była dziewczyna postanowiła oddać mu hołd. Mianowicie na swój profil dodała jego czarno-białe zdjęcie, powstrzymując się od zbędnego podpisu (12,8 mln lajków).

Wyznanie miłosne Justina Biebera

Pod jednym ze zdjęć idol nastolatek dodał opis, w którym wyznaje miłość Hailey Baldwin. Kiedy tylko wpis ujrzał światło dzienne, pojawiły się głosy, że to dowód na uczucie, jakim darzy swoją ukochaną Justin. Ciekawe, co bardziej wzbudziło emocje u odbiorców, zdjęcie, czy komentarz Biebera? (13,4 mln lajków).

Ostatni post rapera

Na koniec post opublikowany przed śmiercią XXXTentacion również zebrało rekordową liczbę polubień. Najwyraźniej to ukłon ze strony fanów rapera w jego kierunku (15,3 mln lajków).

Portale społecznościowe to dobry sposób na kontakt sławnych ludzi z ich odbiorcami. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy wiele osób nie rozstaje się z telefonem i na bieżąco kontroluje poczynania swoich idoli. Jaki jest przepis na jak największą liczbę polubieni? To wiedzą chyba tylko gwiazdy.