The Voice Senior: nowy program telewizyjny zobaczymy już jesienią!

The Voice Senior nowy program muzyczny, który już w tym roku pojawi się na antenie TVP2. Kto zostanie prowadzącym? Jakie jury zobaczymy w pierwszej edycji? Pogram zapowiada się naprawdę ekscytująco. A Ty, będziesz śledził losy uczestników?

Voice of Senior casting

Po sukcesie jakim cieszyły się programy The Voice of Poland oraz The Voice Kids, przyszedł czas na edycję w której zmierzą się ze sobą wszyscy chętni seniorzy. Utalentowani muzycznie starsi ludzie mogą spróbować swoich sił w castingach, na których ich zdolności zostaną ocenione. Jednakże nie wszyscy z nich dostaną się do właściwej części programu. Warto dodać, że udział w niech mogą brać wszyscy, którzy skończyli sześćdziesiąty rok życia.  Castingi mają odbywać się od 16 do 18 lipca 2019 roku.

The Voice Senior jurorzy

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kto zasiądzie na fotelach jurorskich nowego programu The Voice Senior. Pojawiały się głosy, że wystąpią tam sławy takie jak Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, czy Marek Piekarczyk. Jednakże pojawiają się spekulacje na temat tego, że pierwszą jurorką będzie niewątpliwie znana starszemu pokoleniu Alicja Majewska. Będzie to jej debiut w ocenianiu zmagań innych. Jak słynna piosenkarka poradzi sobie w tej roli?

The Vocie Senior premiera

Jak głoszą osoby związane z produkcją premiera pierwszego sezonu show ma mieć miejsce w grudniu 2019 roku. Oczywiście The Voice Senior pojawi się tak, jak inne edycje programu na TVP 2. Niewątpliwie starsi ludzie cieszą się, że w końcu usłyszymy piosenki z ich lat młodości, które charakteryzują się głębszym przekazem, niż obecne hity muzyczne.

 

 

Czy The Voice Senior, nowy program telewizyjny na antenie TVP 2 odniesie sukces? Patrząc na wcześniejsze edycje, można spodziewać się, że wielu ludzi na bieżąco będzie śledziło zmagania chętnych do wygranej. Czy jurorzy odkryją nową gwiazdę muzyczną? Na pewno tego dowiemy się już w grudniu 2019 roku!