Ślub od pierwszego wejrzenia 4. Uczestnicy, kiedy będzie, casting!

Oglądając ten serial towarzyszy nam wiele emocji. Burzliwe rozstania, kłótnie, ale też piękna miłość i romantyzm. Poprzednie sezony nas tak wciągnęły, że czekamy na następny! Ślub od pierwszego wejrzenia 4, kiedy będzie i kto w nim wystąpi? Czy we wrześniu wystartuje nowy sezon? Kto w nim wystąpi? Kiedy będzie casting? Specjalnie dla was sprawdzamy odpowiedzi na te pytania!

Ślub od pierwszego wejrzenia 2019

TVN włączył ten program do swojej ramówki już w 2016 roku. Od tamtego czasu doczekaliśmy się już 3 sezonów. Ślub od pierwszego wejrzenia 4 powinien być już wkrótce. To serial, który opowiada o nieudanych miłościach i samotności. To nic innego, jak miłosny eksperyment, nad którym czuwają specjaliści. Bohaterami są osoby, którym nie udało się jeszcze znaleźć drugiej połówki. Jednak nie przestali marzyć o wielkiej miłości. Profesor Bogusław Pawłowski jest Kierownikiem Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, który wraz z seksuologiem Moniką Staruch, a także dr Piotrem Mosakiem znanym psychologiem, pomogą uczestnikom znaleźć prawdziwą miłość. Za pomocą wielu testów psychologicznych oraz długich rozmów, szukają właściwych osób na idealnego kandydata.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4, kiedy będzie?

Program cieszy się ogromną popularnością już od pierwszego odcinka. Z tego powodu TVN zdecydowało się, że wypuści następny sezon. Castingi już dawno ruszyły, przygotowania do programu są w toku! To wspaniała wiadomość dla fanów serialu. Kiedy zatem możemy się spodziewać Ślub od pierwszego wejrzenia 4? Już na jesień 2019 roku powinien wyjść pierwszy odcinek czwartego sezonu! Także czekamy dalej z niecierpliwością na wrzesień.

Ślub  od pierwszego wejrzenia 4, uczestnicy, kto wystąpi?

Castingi do tego sezonu ruszyły już pełną parą w roku 2018. Chętnych nie brakowało, jednak nie wiadomo nic na temat, kto wystąpi w czwartej edycji. Musimy zatem czekać na jesień 2019, żeby się tego dowiedzieć. Przypomnimy wam niektórych uczestników z poprzednich edycji. Ania Wróbel z drugiego sezonu postanowiła odświeżyć swój wizerunek i wszystkich zaskoczyła nowym wydaniem!

 

Anita i Adrian niewątpliwie zyskali sympatię widzów. W dodatku mają synka!

źródła zdjęć: Instagram, chillizet

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.