Sadistic Hard – kontrowersyjna odsłona popularnego serwisu

Sadistic – już sama nazwa tego portalu mówi, co możemy na nim znaleźć. Roi się tam od informacji, zdjęć, filmów oraz różnego typu dokumentacji. Jaki jest wspólny mianownik wymienionych rzeczy? Wszystko ma na swój sposób szokować i być sensacyjne. W witrynie jest jeszcze sekcja pod nazwą Sadistic Hard – tam mamy do czynienia już jednak z jazdą bez trzymanki, którą omawiamy poniżej.

Sadistic Hard – co to jest?

Sadistic, jak napisano we wstępie, ma szokować i budzić sensacje. Co istotne, w serwisie wbrew pozorom można znaleźć wiele naprawdę merytorycznych treści. Przeplatają się one jednak z memami, bardzo mocnymi zdjęciami czy nagraniami. Posty publikują użytkownicy.

Sekcja Hard ma jednak szokować jeszcze bardziej. Znajdują się tam rzeczy, które z pewnością nie każdy jest w stanie oglądać. Po zalogowaniu się na stronę, próbując wejść w sekcję Hard, spotykamy się z następującym ostrzeżeniem:

W istocie, sekcja Hard oferuje wymienione rozmaitości. Portal zdecydowanie ostrzega, że wchodzimy tam na własną odpowiedzialność, pod zastrzeżeniem, że jesteśmy pełnoletni. To wciąż nie koniec! W dalszej części strony, portal pyta o nasze preferencje. Możemy zatem wybrać, jaki rodzaj postów ma być nam wyświetlany. Trzeba przyznać, że zakres i opis mogą szokować. Prezentują się bowiem następująco:

Jak zatem widać, w portalu znajdziemy pokaźną galerię między innymi szokujących modyfikacji cielesnych, filmy na których ludzie sami zadają sobie krzywdę, czy zdjęcia z wypadków (złamania, poparzenia, rozczłonkowane ciała). Poza tym jednak, znajdują się treści w teorii bardziej merytoryczne – które po ustawieniu preferencji w odpowiedni sposób, będą wyświetlane nam w pierwszej kolejności. Należą do nich przykładowo tematy dotyczące medycyny i dziwnych przypadków, tudzież prawdziwych historii użytkowników, które często okraszone są stosowną dokumentacją i zdjęciami.

Poza tym można poczytać ze szczegółami o biografiach seryjnych morderców, a także popaść w chwilę zadumy koncentrując się na tematach przemijania ukazanych w artystycznym stylu. Wszystko mają dopełnić wybrane, mocne sceny z filmów i teledysków. Baza, jaką może pochwalić się Sadistic jest równie ogromna co szokująca. 

Trzeba przyznać, że publikuje się tam bardzo brutalne materiały. Użytkownik naprawdę wchodzi na stronę na własną odpowiedzialność. Jest to część portalu przeznaczona jedynie dla ludzi o mocnych nerwach.

źródło zdjęć: sadistic.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.