Pułapka 2 – kiedy nowe odcinki, kto wystąpi?

Fani serialu „Pułapka” z pewnością wyczekują kontynuacji. Na samym początku stacja brała pod uwagę tylko produkcję miniserialu, jednak wszystko uległo zmianie! Kiedy będzie następny sezon Pułapka 2? Kto w nim wystąpi, czy obsada tego serialu się zmieni w następnym sezonie? Specjalnie dla was sprawdziliśmy, co już wiadomo o następnym sezonie serialu.

Kiedy drugi sezon Pułapka?

Pułapka 2 pojawi się już jesienią roku 2019 w ramówce TVNu! Serial skończył się już po szóstym odcinku, nic dziwnego więc, że widzowie nie mogą się już doczekać następnych odcinków. Już we wrześniu 2018 roku stacja telewizyjna rozważała emisję następnego sezonu. Wszystko z powodu zawrotnej oglądalności! Podczas podsumowań okazało się bowiem, że średnio jeden odcinek, obejrzało aż 2,2 miliona ludzi!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu @pulapkatvn ❤🔥🔥 Z kim widzimy się jesienią? 😍 #pułapka2 #pulapka2 #pulapkatvn #pułapkatvn #newseries #tvn #tvnpl #agatakulesza #jesień2019

Post udostępniony przez Pułapka TVN (@pulapkatvn)

Pułapka 2 kto wystąpi?

Oprócz aktorów, których mieliśmy przyjemność oglądać już w pierwszym sezonie, pojawi się kilka nowych twarzy. Aktorzy, którzy między innymi wystąpią w następnej części to: Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Mateusz Więcławek, Leszek Lichota, Anna Romantowska, Jerzy Radziwiłowicz, Jan Frycz, Eryk Lubos, Henryk Talar, Wiktoria Gorodeckaja, Katarzyna Gałązka, a także Maciej Musiał.

źródła zdjęć: wyborcza, Instagram

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.