Premiera nowej książki Blanki Lipińskiej’Kolejne 365 dni’.

Już za jeden dzień odbędzie się premiera nowej książki Blanki Lipińskiej 'Kolejne 365 dni’. Mimo, że jej dzieła nie cieszą się dobrą opinią krytyków, to i tak figurują na pierwszych miejscach bestsellerów.

Blanka Lipińska kim jest?

Niewiele o niej wiadomo, ponieważ jest bardzo tajemnicza. Duży sukces nie wpłynął na jej skromność. Blanka Lipińska pochodzi z Puław i najprawdopodobniej ma 34 lata. Do tej pory ta informacja nie została potwierdzona przez nią samą. Bardzo ceni sobie swoje życie prywatne. Dodatkowo ze swoimi fanami dzieli się chwilami z życia za pomocą zdjęć na Instagramie. Jednak i po nich niewiele można wywnioskować. 

Kolejne 365 dni opis

To kontynuacja serii Blanki Lipińskiej o Laurze Biel. Bohaterka książki jest porwana przez szefa sycylijskiej mafii. W tej części ciężarna Laura zostaje postrzelona. Jej życie wisi na włosku, walczą o nie najlepsi lekarze. Jej mąż musi podjąć niewątpliwie najtrudniejszą decyzję w życiu. Wybiera pomiędzy życiem swojej ukochanej, a nienarodzonego dziecka. Nie wie, jaki wybór będzie najlepszy i czy zdoła żyć bez swojej ukochanej. Jego myśli krążą również wokół upragnionego syna. Jeśli jesteście ciekawi, jaką decyzję podejmie Massimo, dowiecie się już 29 maja. Premiera nowej książki Blanki Lipińskiej „Kolejne 365 dni” będzie już jutro!

365 dni kontra 50 twarzy Greya

W Internecie można znaleźć wiele porównań 365 dni do 50 twarzy Greya. Niewątpliwie jest to trafne porównanie. Książka Blanki Lipińskiej jest przesycona seksem. Znajdziemy tam również sceny przemocy seksualnej. Niektórzy czytelnicy dopatrują się między wierszami namowy do gwałtu. Kiedy spytano autorkę co o tym sądzi i czy właśnie ten akt miała na myśli, odmówiła odpowiedzi. Dziennikarze zarzucili Blance, że jej dzieła przypominają kicz. W ogóle nie przejęła się zarzutami, tylko odparła, że na wielkiej literaturze ludzie nie zarabiają. 

Czy i wy nie możecie się doczekać jutrzejszej premiery? Jeśli tak, to na pewno was ucieszy informacja o pomyśle ekranizacji dzieła Blanki Lipińskiej. Koniecznie zobaczcie film poniżej! Dowiecie się wielu ciekawych szczegółów!

źródło zdjęć: Instargram, party

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.