Pod powierzchnią sezon 2. Kiedy nowe odcinki? Gdzie oglądać?

Pod powierzchnią to sezon TVNu, który był wypuszczony w roku 2018. Edycja pierwsza już się zakończyła. Kiedy będzie kontynuacja tego siedmioodcinkowego programu? Pod powierzchnią sezon 2, kiedy możemy spodziewać się premiery pierwszego odcinka?

Pod powierzchnią TVN

To opowieść o czwórce ludzi. Każdy z bohaterów zmaga się z licznymi trudnościami oraz wewnętrznymi lękami. Bartek to szanowany dyrektor polskiego liceum. Nauczycielka języka polskiego, Marta, to jego ukochana żona. Jednak po ogromnych problemach, które musiało przejść ich małżeństwo, dotknął ich kryzys w związku. Grozi im rozwód. Natomiast Maciek chce odbudować więzy z dawno utraconą córką. Nie będzie to takie proste, ponieważ Ola jest zbuntowaną nastolatką. W czasie wakacji losy wszystkich bohaterów się skrzyżują. Wybuch sekretów, emocji i burzliwych przygód spowoduje zbrodnie. Mogłoby się wydawać, że bardzo dobrze znamy ludzi, których kochamy. Niestety, nic bardziej mylnego.

Pod powierzchnią sezon 2 kiedy będzie?

Z założenia producentów, produkcja programu miała obejmować tylko 1 sezon. Z końcem roku 2018 można było słyszeć plotki, że jednak powstanie jego kontynuacja. Teraz to nie plotki, a oficjalna informacja, która potwierdza, że powstanie Pod powierzchnią sezon 2. Emisja przypada na jesień jeszcze tego roku. Oczywiście, będziemy mogli oglądać długo wyczekiwany serial na kanale telewizyjnym TVN. Niestety, stacja nie udzieliła informacji o dokładnej dacie emisji pierwszego odcinka. Dlatego z niecierpliwością będziemy wyczekiwać września 2019!

Pod powierzchnią 2, co się wydarzy?

Fabuła sezonu drugiego będzie dotyczyć wydarzeń, które miały już miejsce w poprzedniej edycji. W końcu się dowiemy, co się wydarzyło przed poznaniem bohaterów. Wreszcie się wyjaśni, dlaczego tak właściwie opiekunka Iga porwała Maksa. Więcej się dowiemy również o Radku, który jest synem komisarz Byszewskiej. Poznamy więcej tajemnic i głęboko skrywanych sekretów bohaterów.

Pod powierzchnią sezon 2, kto wystąpi?

Do serialu powróci Iga (Michalina Łabacz), a także Radek (Mateusz Banasiuk) i komisarz Byszewska (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik). Oczywiście, nie może zabraknąć również nowych bohaterów! W tym sezonie pojawią się między innymi: Agnieszka Suchora, Bartosz Konopka, a także Dorota Kolak. Więcej nie zdradzimy, przekonacie się już jesienią tego roku!

źródła zdjęć: spidersweb, TVN24

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.