Orange Warsaw Festiwal 2019 – data, bilety, artyści

Orange Warsaw Festiwal 2019 zbliża się wielkimi krokami. To kolejne muzyczne wydarzenie, które utrzymuje się na wysokiej pozycji wśród innych festiwali. Dlatego przygotowaliśmy dla was wszystkie praktyczne informacje. Jeżeli wybieracie się do Warszawy, te cenne wskazówki z pewnością się przydają. 

Orange Warsaw Festiwal 2018 artyści

W 2018 roku, czyli podczas jedenastej edycji festiwalu, można było zobaczyć gwiazdy światowego formatu. Nie zabrakło również przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Pierwszego dnia większość osób czekało na koncert Dua Lipy, jak i występującego pod koniec dnia, Sam Smitha. Na drugiej scenie natomiast zagościli: Ralph Kamiński i Rasmentalism. Podczas ostatniego dnia, popisowy występ zagwarantował nam Tyler, the Creator. To jeden z bardziej utalentowanych muzyków w Stanach. Kiedyś wzbudzający wiele kontrowersji związanych z jego tekstami. Aktualnie mocno doceniany i szanowany za swoją oryginalność i talent.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

2. black and white town

Post udostępniony przez Tyler, The Creator (@feliciathegoat)

Orange Warsaw Festiwal 2019 data, miejsce, bilety

W tym roku kolejny raz festiwal odbędzie się w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych. Warto zarezerwować okres od 31 maja do 1 czerwca, ponieważ właśnie wtedy będzie okazja do spotkania ulubionych artystów. Co do biletów, jeżeli zdecydujecie się na karnet 2-dniowy, kosztuje on 419 zł. 209 zł ze zniżką dla dzieci. Bilety jednodniowe to koszt 259 zł. W tym przypadku mamy złą wiadomość, gdyż zostały tylko wejściówki na 31 maja. Na 1 czerwca są wyprzedane.

Orange Warsaw Festiwal 2019 artyści

Pierwszego dnia fani polskiego rapu, na scenie Orange, będą mieli okazję usłyszeć Quebonafide. To jeden z bardziej znanych raperów, który swoją twórczością zaraził niejedną osobę. Z kolei fani soulu i r&b będą zachwyceni, gdyż scenę zdominuje Solange! Jej najnowsze wydawnictwo, When I Get Home, to prawdziwe arcydzieło. Z pewnością znajdzie się na liście utworów. Polskę odwiedzi też reprezentantka Londynu, Rita Ora.

Drugi dzień nie zapowiada się wcale gorzej. A to za sprawą m.in. Miley Cyrus. Tego głosu nie da się nie kochać! Po przebojach i kombinowaniu w jej karierze, aktualnie piosenkarka zwolniła tempo, lecz ciągle wydaje świetny materiał. No i w końcu Miles Kane, brytyjski wokalista, były członek zespołu The Rascals. Polscy artyści również będą obecni! Mowa o Janku Rapowanie, którego kariera pędzi i w tak młodym wieku otwiera wszelkie możliwe drzwi.

Pamiętajcie, 31.05-01.06.2019, Warszawa, Orange Warsaw Festiwal! 

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.